توخل: واضح است که می‌خواهم نیمار بماند

توماس توخل سرمربی آلمانی پاری‌سن ژرمن اعلام کرد که می‌خواهد ستاره برزیلی در پاریس بماند...

توماس توخل خواهان ماندن نیمار در پاریس است.

به گزارش مدال، نیمار هفته‌های پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشته و الان نزدیک به یک هفته است که به تمرینات PSG بازگشته است. او دو بازی دوستانه تیمش برابر دینامو درسدن و نورنبرگ را از دست داد ولی قرار است همراه تیم راهی تور چین شود.

در روزهایی که شایعات مختلفی در مورد جدایی او از PSG و بازگشتش به بارسا شنیده می‌شود، توماس توخل به حمایت از او پرداخت. اظهارات سرمربی آلمانی در مورد نیمار 180 درجه متفاوت با هفته گذشته بود وقتی که عنوان کرد می‌داند نیمار از هفته ها قبل قصد جدایی دارد و او را به باشگاه واگذار کرده است.

توخل در پایان بازی با نورنبرگ که به تساوی 1-1 ختم شد در مورد نیمار گفت: "وضعیت بین من و نیمار کاملا روشن است. حالا باید باشگاه و او مشکلات را کنار بگذارند. در حال حاضر او با ما تمرین می کند و عضوی از تیم است. نیمار با ما به تور چین خواهد آمد."

توخل ادامه داد: "من دوست دارم نیمار با ما بماند. کدام مربی دوست ندارد با بازیکنی مثل نیمار کار کند؟ او بازیکن من است و در حال حاضر به خوبی تمرین می‌کند و انتظار دارم به زودی از لحاظ بدنی به فرم واقعی خود برسد."

اخبار مرتبط:

شطرنج بارسلونا برای جذب نیمار

 

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره برزیلی سرمربی آلمانی توماس توخل Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال