توخل: وضعیت امباپه نامشخص است

کیلیان امباپه این روزها از لحاظ بدنی شرایط خوبی ندارد و در فرم ۱۰۰ درصدی نیست....

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی پاری سن ژرمن هواداران تیمش را درباره امباپه نگران کرد و به نظر می رسد که این بازیکن آماده نیست. او گفت که تیمش گزینه اصلی قهرمانی در لیگ فرانسه است. کیلیان امباپه در دیدار اخیر پاری سن ژرمن تنها ۲۵ دقیقه بازی کرد و به نظر می رسد که مصدوم است.

توخل در نشست خبری بازی با لوریان درباره شرایط ام باپه گفت:« نمی دانم که آیا ام باپه می تواند در سه دیدار پیش رو تیم را همراهی کند یا نه. منتظر گزارش نهایی پزشک تیم هستیم. ام باپه هنوز به آمادگی کامل نرسیده است. من بسیار دوست دارم که او هر چه سریعتر آماده شود اما باید صبور باشیم.

در دیدار برابر لیون تنها ۲۵ دقیقه به ام باپه بازی دادم و این به خاطر خستگی عضلات او بود. خطر دقیقه به دقیقه در حال بیشتر شدن  است. نباید زیاد به بازیکنان فشار آورد و پزشک تیم توصیه کرد که فعلا زیاد از ام باپه استفاده نکنم.»

توخل درباره رویارویی با بارسلونا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت:« ما قرعه سختی برابر یکی از بزرگ ترین باشگاه های اروپایی داریم. تا این دیدار زمان زیادی باقی مانده است و هنوز زود است که درباره آن صحبت کنیم. بدون شک بازی زیبا و خاصی خواهد شد. نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا تیم در شرایط بدنی و ذهنی بسیار خوبی به این بازی برسد اما فعلا باید روی لیگ تمرکز کنیم.ما باوجود آنکه برابر لیون تن به شکست دادیم اما گزینه اصلی قهرمانی در لیگ فرانسه هستیم.»

پاری سن ژرمن بعد از شکست برابر لیون به رده سوم جدول رده بندی سقوط کرد البته این تیم با لیل صدرنشین تنها یک امتیاز اختلاف دارد.

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن توماس توخل بارسلونا