توخل: یک نفر بگویید هری کین را نخواهد

توماس توخل، سرمربی چلسی علاقه ای به ایجاد حاشیه در مورد احتمال جذب هری کین از تاتنهام ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شبکه اسکای اسپورتس چند روز قبل اعلام کرد این بار هری کین، ستاره انگلیسی و ۲۷ ساله تاتنهام برای جدایی از این تیم مصمم بوده و می خواهد اسپرز را در تابستان پیش رو ترک کند. علیرغم آمار خیره کننده هری کین، او تا این سال موفق به فتح جام نشده و او می خواهد برای دستیابی به موفقیت های تیمی از تاتنهام جدا شود.

اخبار حاکی از آن است که قصد هری کین ادامه بازی در لیگ برتر است و به همین دلیل از چلسی نیز به عنوان یکی از مشتریان مهم او نام برده شده است. اما توماس توخل ضمن ابراز علاقه به سبک بازی هری کین مدعی شد فعلا تمایلی در خصوص صحبت در این رابطه ندارد.

توماس توخل گفت: "اگر یک سرمربی در سراسر جهان پیدا کردید که دوست نداشته باشد هری کین را در تیم خود در اختیار داشته باشد، دوباره با من تماس بگیرید. من دوست دارم با این بازیکن صحبت کرده و از ایده های او در مورد گلزنی و هجوم به سمت دروازه حریفان مطلع شوم.  

هر کسی علاقمند به همکاری با بازیکنی در اندازه های هری کین است. اما می خواهم با شما رک و راست صحبت بکنم.نباید فراموش کنیم این بازیکن در حال حاضر قراردادی طولانی مدت با باشگاه تاتنهام دارد و ما با اینگونه اظهارنظرهای توام با بی احترامی نسبت به حریفان خودمان را درگیر حواشی نمی کنیم."

تگ ها


فوتبال جهان هری کین توماس توخل لیگ برتر فوتبال