توخل: PSG نباید یک نیمه را کامل رها کند

توماس توخل از عملکرد پاری سن ژرمن در نیمه دوم بازی دیشب مقابل رنس انتقاد کرد و گفت PSG در این نیمه جدی نبوده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن بعد از اینکه تیمش دیشب موفق شد رنس را در خانه اش ۲-۰ شکست دهد از عملکرد بازیکنانش در نیمه دوم این بازی انتقاد کرد و گفت بازیکنان PSG در این نیمه جدی نبودند ولی این درست نیست و آنها باید بدانند که کل ۹۰ دقیقه را باید تلاش کنند و کار را تمام شده ندانند.

پاری سن ژرمن که هر دو گلش در این بازی توسط مائورو ایکاردی به ثمر رسید حالا بعد از گذشت پنج هفته از لیگ۱ با کسب ۹ امتیاز در رتبه هفتم جدول ایستاده.

توماس توخل در پایان بازی گفت: "من از عملکرد تیمم در نیمه اول راضی بودم ولی نمی فهمم چرا اینقدر موقعیت از دست دادیم. بعد از دقیقه بیست یا سی ما باید با اختلاف دو یا سه گل از حریف جلو می افتادیم. ولی از نیمه دوم اصلاً راضی نیستم. بازی ما جدی نبود. بازیکنان ما با همان شدت و اشتیاق نیمه اول بازی نمی کردند".

توخل در ادامه گفت: " برنامه ما این بود که نیمار نزدیک به امباپه بازی کند. ما یک ساختار هجومی به میدان فرستاده بودیم ولی خیلی فرصت از دست دادیم و بازده خوبی نداشتیم. تیم ما نمی تواند اینطور بازی کند. به خصوص در نیمه دوم که اصلاً جدی نبودیم".

بیشتر بخوانید:

واکنش توخل به شایعه انتقال مدافع آلمانی به PSG

مالک متمول PSG راهی زندان می شود؟

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال