تودیع خادم از پست معاونت وزارت ورزش

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان با تشکر و تقدیر از امیررضا خادم گفت: ورزش خانه آقای خادم به عنوان قهرمان المپیک و جهان است...

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان با تشکر و تقدیر از امیررضا خادم گفت: ورزش خانه آقای خادم به عنوان قهرمان المپیک و جهان است

مراسم تودیع امیررضا خادم از پست معاونت حقوقی، استانها و امور مجلس وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش مدال، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با تشکر و تقدیر از امیر رضا خادم گفت: او در پنج سال گذشته خدمات قابل توجهی را به ورزش و جوانان کشور ارائه کرد و از خدمات صادقانه و شایسته ایشان تشکر می‌کنم. از مدتی قبل آقای خادم برای تغییر فضای خدمت، ابراز تمایل کرد که در وزارت رفاه، کار و تأمین اجتماعی ادامه فعالیت دهد و البته قبلاً هم تمایل داشت. زمانی که من در سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بودم مایل بود در حوزه گردشگری مدیریت کند.

وزیر ورزش و جوانان افزود: ورزش خانه آقای خادم به عنوان قهرمانی المپیک و جهان است و ایشان همیشه جایگاه خود را دارد و ان‌شاءالله در مسئولیت جدید موفق باشد.

خادم نیز با تشکر از سلطانی‌فر گفت: از تجربه‌های آقای وزیر در مدت همکاری‌ام با ایشان بسیار آموختم و مدیریت در کار آقای دکتر سلطانی فر برای من فرصت و تجربه بزرگی بود.

خادم درباره عملکردش در وزارتخانه گفت: در پنج سال گذشته تلاش من کم کردن تنش‌های وزارتخانه با مجلس بود و خوشبختانه توانستیم تعامل بسیار خوبی با مجلس داشته باشیم.

خادم همچنین گفت: در بخش استان‌ها به طرز قابل توجهی سن مدیران کل استان‌ها را کاهش د ادیم، بطوری‌که هم اکنون ده مدیر کل زیر چهل سال داریم و برای اولین بار با درایت وزیر و دولت در ورزش کشور یک مدیر کل زن برای ورزش و جوانان کشور منصوب شد.

خادم از تقویت بخش حقوقی وزارتخانه هم صحبت کرد و گفت: در این قسمت معاونت حقوقی وزارت ورزش و جوانان نیاز به حمایت و تقویت نیروی انسانی و تخصصی دارد و من از تلاش شبانه روزی همه همکارانم تشکر می‌کنم.