توران به درهای خروجی نیوکمپ نزدیک شد

مذاکرات سران باشگاه بشیکتاش و بارسلونا برای نقل و انتقال آردا توران به مرحله پایانی نزدیک شده و گفته می شود به زودی این بازیکن ترکتبار برای ادامه فعالیتش راهی سرزمین ماردیاش خواهد شد ......

 مذاکرات سران باشگاه بشیکتاش و بارسلونا برای نقل و انتقال آردا توران به مرحله پایانی نزدیک شده و گفته می شود به زودی این بازیکن ترک‌تبار برای ادامه فعالیتش راهی سرزمین ماردی‌اش خواهد شد.
پنجره نقل و انتقالات اروپا با شروع سال جدید میلادی یعنی از 4 روز دیگر باز خواهد شد و باشگاه های اروپایی قادر خواهند بودند در این زمینه فعالیت‌شان را آغاز کنند.
آردا توران ستاره ترکیه ای یکی از بازیکنان سرشناسی است که این روزهای رسانه های اسپانیایی و ترکیه ای مدعی شده‌اند که وی از جمله اولین نفرات در این نقل و انتقالات خواهد بود.
علاوه بر بشیکتاش ، تیم های گالاتاسرای و آرسنال نیز خواهان جذب توران هستند اما پیشنهاد مقامات باشگاه بشیکتاش جدی تر از سایرین بوده و این توافقات هم صورت گرفته است.
بشیکتاش از جمله تیم های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا است که تا مرحله یک هشتم نهایی مسابقات نیز صعود کرده و اگر توران راهی این تیم شود ، قادر خواهد بود که در این مرحله با تیم بایرن مونیخ به میدان برود.

تگ ها


اخبار روز آردا توران بارسلونا لالیگا فوتبال