تورس در آستانه خداحافظی: دلم برای بازی کردن تنگ خواهد شد

فرناندو تورس ستاره سابق لیورپول، چلسی و تیم ملی اسپانیا، جمعه پس از انجام آخرین بازی از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد...

به گزارش مدال، مهاجم پیشین لیورپول و چلسی، فرناندو تورس می‌گوید درحالی بازنشسته می‌شود که می‌داند احترام جهان فوتبال را برای خود محفوظ دارد.

به گزارش اسکای اسپورتس، تورس که از محصولات آکادمی اتلتیکو مادرید است روز جمعه آخرین بازی خود در دنیای فوتبال را انجام خواهد داد. تورس در سال 2007 به لیورپول پیوست و پیش از آن‌که در سال 2011 به چلسی برود، 65 گل برای قرمزها به ثمر رساند. در آن زمان، انتقال تورس از لیورپول به چلسی رکورد گران‌قیمت‌ترین انتقال باشگاهی در انگلستان را شکست، انتقالی که ارزش آن 50 میلیون پوند بود. خود او در مورد دوران بازی‌اش، می‌گوید:

"من بیش‌تر از 18 سال فوتبال بازی کرده‌ام. بسیاری از چیزها را برده‌ام. توانسته‌ام احترام اهالی فوتبال را کسب کنم که مهم‌ترین چیز برای من است و حالا فقط یک بازی باقی‌ مانده است. بنابراین مطمئن خواهم شد که از آخرین بازی‌ام تا آخرین دقیقه لذت می‌برم و امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم، چیزی که برای ما بسیار مهم است و امیدوارم بتوانم آخرین گل را هم در آخرین بازی خانگی برابر هواداران ساگان توسفو به‌ثمر برسانم. بازی بسیار خاصی برای من خواهد شد، اما چیزی را در مورد من تغییر نخواهد داد. دوران بازی من فوق‌العاده بود. بسیار بهتر از آن‌ چیزی که زمان کودکی‌ام انتظار داشتم. بسیار خوشحالم که توانستم این کار را انجام دهم و از تمام طرفدارانم در سرتاسر جهان متشکرم."

فرناندو تورس قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا، جام جهانی و رقابت‌های یورو است. او در 110 بازی خود برای تیم ملی اسپانیا، موفق به زدن 38 گل شده است. حالا تورس 35 ساله می‌گوید هیچ پشیمانی‌ای ندارد و از این‌که آخرین سال فوتبالش را در سرزمین خورشید گذرانده است، خوشحال است.

"من همیشه می‌خواستم با فوتبال بازی کردن به دورانم پایان دهم. بنابراین منتظر 23 آگوست هستم تا در کنار هم‌تیمی‌هایم، به کارم پایان دهم و قطعاً دلم برای رقابت کردن بسیار تنگ خواهد شد. واقعاً منتظر بازی برابر ویسل کوبه هستم و بعد از سوت پایان، همه‌چیز به پایان می‌رسد. هر اتفاقی آن روز رخ دهد، دوران فوتبال من فوق‌العاده بوده است و من به آن افتخار می‌کنم. هم‌چنین بسیار خوشحالم که در ژاپن فوتبالم به پایان می‌رسد، جایی که من بیش از یک سال در آن حضور داشتم و چیزهای زیادی یاد گرفتم."

تگ ها


ال نینیو فرناندو تورس ستاره اسپانیایی فوتبال جهان خداحافظی تورس اسکای اسپورتس فوتبال