تورینو ۲ - ۱ میلان؛ بازگشت گراناتا با درخشش بلوتی

تورینو در حالی که در این دیدار خانگی از میلان عقب بود، با درخشش آندره‌آ بلوتی سه امتیاز بازی را به دست آورد...

تورینو در حالی که در این دیدار خانگی از میلان عقب بود، با درخشش آندره‌آ بلوتی سه امتیاز بازی را به دست آورد

به گزارش خبرنگار مدال، در آخرین دیدار از هفته پنجم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، تورینو در ورزشگاه المپیکو گرانده پذیرای میلان بود که این دیدار در نهایت با برتری ۱-۲ میزبان به پایان رسید.

روسونری بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۸، خطای دی سیلوستری روی لیائو درون محوطه جریمه تورینو باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. کریشتوف پیونتک روی پنالتی به دست آمده دروازه سیریگو را گشود تا میهمان در این بازی پیش بیافتد. چند دقیقه بعد ضربه سر خطرناک رافائل لیائو در با واکنش سیریگو روبه‌رو شد. حملات میلان ادامه داشت و ضربه راه دور چالهان‌اوغلو با واکنش سنگربان تورینو راهی به دروازه پیدا نکرد. در ادامه دو تیم تلاش‌هایی برای گلزنی داشتند اما هیچ‌کدام ثمری نداشت و نیمه اول این بازی پربرخورد با برتری خفیف میلان به پایان رسید.

میزبان نیمه دوم را هجومی شروع کرد و در دقیقه ۵۰ ضربه اولا آینا با واکنش دوناروما راهی به دروازه میلان پیدا نکرد. روسونری تلاش می‌کرد تا فشار تورینو را خنثی کند اما سرانجام در دقیقه ۷۲،  آندره‌آ بلوتی موفق شد روی پاس زیبای رینکون دروازه میلان را گشوده و بازی را به تساوی بکشد. اما شرایط برای میهمان سخت‌تر هم شد. ۴ دقیقه بعد باز هم آندره‌آ بلوتی بود که این بار با یک ضربه دقیق موفق شد دروازه دوناروما را باز کند. میلان که امتیازات این بازی را از دست رفته می‌دید در دقایق پایانی ساراپا حمله شد اما تلاش‌های شاگردان جامپائولو بی‌نتیجه بود و تورینو در نهایت موفق شد با کسب ۳ امتیاز این بازی به رده ششم جدول صعود کند و میلان نیز ۶ امتیازی ماند و به رده دوازدهم سقوط کرد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی تورینو ۲ - ۱ میلان/ ویدیو

دو طرح نهایی ورزشگاه‌های جدید شهر میلان+ عکس

تورینو ۲ - ۱ میلان؛ بازگشت گراناتا با درخشش بلوتی

تگ ها


هفته پنجم سری‌آ روسونری مارکو جامپائولو فوتبال جهان ورزشگاه المپیکو گرانده فوتبال