تور منچسترسیتی برای صید دو مدافع لسترسیتی

منچسترسیتی برای تقویت خد دفاعی خود در ژانویه، به دنبال دو مدافع باشگاه لسترسیتی است....

به گزارش مدال، جانی اوانز و چاغلار سویونجو، مدافعان میانی لسترسیتی، در بین گزینه‌های منچسترسیتی برای تقویت خط دفاعی تیم هستند. 

به نقل از اسکای، درخشش این زوج در قلب خط دفاعی روباه‌ها باعث شده است تا این تیم پس از گذشت دوازده هفته، در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار داشته باشد. سیتیزن‌ها در حال حاضر با یک امتیاز کمتر نسبت به لسترسیتی و ۹ امتیاز اختلاف با لیورپول صدرنشین، در رده چهارم قرار دارند. جدایی وینسنت کمپانی از منچسترسیتی مشکلاتی را برای این تیم در خط دفاعی به دنبال داشت که هنوز پا برجا است. آن‌ها در تابستان به دنبال هری مگوایری بودند که راهی منچستریونایتد شد و حالا سراغ جانشین‌های او در کینگ پاور رفته‌اند. 

پپ گواردیولا پیش از این گفته بود با وجود بازی دادن اجباری به فرناندینیو در قلب خط دفاعی، مدافعی در ژانویه به منچسترسیتی ملحق نمی‌شود. در سال ۲۰۱۷ هم فرصت انتقال اوانز به منچسترسیتی فراهم بود ولی مدافع وقت وست برومویچ، یک سال بعد در ازای انتقالی ۳.۵ میلیون پوندی راهی لسترسیتی شد. او از آن پس ۴۲ بار برای روباه‌ها به میدان رفته است و در تمامی مسابقات این فصل، زوج خط دفاعی لسترسیتی در کنار سویونجو بوده است.

اخبار مرتبط:

شکایت رسمی منچسترسیتی از داور دیدار با لیورپول

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان سیتیزن‌ها اسکای اسپورتس پپ گواردیولا جانی اوانز Çağlar Söyüncü منچستر سیتی لستر سیتی لیگ برتر فوتبال