توشاک: برای پیروزی مقابل سایپا به میدان می‌رویم

جان توشاک در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل سایپا البرز اظهار داشت: هدف ما در بازی فردا مقابل سایپا کسب 3 امتیاز و پیروزی بوده و تلاش میکنیم نتیجه باخت برابر استقلال تهران را فراموش کنیم ......

جان توشاک در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل سایپا البرز اظهار داشت: هدف ما در بازی فردا مقابل سایپا کسب 3 امتیاز و پیروزی بوده و تلاش می‌کنیم نتیجه باخت برابر استقلال تهران را فراموش کنیم.

وی افزود: تمرینات خوبی را در طول هفته برگزار کردیم و شرایط تیم برای بازی فردا مطلوب بوده و هیچ مصدوم و محرومی نداریم و تنها مصدوم هفته گذشته تیم خود من بودیم.

توشاک در مورد شناختش از تیم سایپا گفت: من بیشتر روی تیم خود تمرکز کنم و تمام توان در طول هفته گذاشته و برای بازی فردا امیدوار هستم.

سرمربی تیم تراکتورسازی در مورد شکست تیمش مقابل استقلال گفت: هفته گذشته نتیجه تیم خیلی برای ما ناامید کننده بود. اما تمرینات بعدی مناسبی را در طول هفته انجام دادیم و تلاش می‌کنیم شکست مقابل استقلال را فراموش کرده و دیگر نمی‌توانیم در مورد این بازی کاری کنیم.

وی گفت: روی سیستم تیم در 3 هفته گذشته کار کرده بودیم، ما در ترکیه بازی‌هایی دوستانه‌ای که برگزار کرده بودیم که بدون مهاجم نوک بود و در بازی مقابل استقلال گل‌های بدی را خوردیم و تلاش می‌کنیم در بازی مقابل سایپا جبران کنیم.

توشاک گفت: بازیکنان جدید تیم 4 هفته نسبت به سایر بازیکنان عقب هستند و 6 بازیکن بعد از شروع لیگ به تیم پیوستند و باید سخت کار کنیم تا نفرات جدید به هماهنگی با نفرات قبلی رسیده است، این هماهنگی باید قبل از آغاز فصل صورت می‌گرفت، ولی این ممکن نشد و حالا برای رسیدن به تیم مطلوب به زمان نیاز داریم و هواداران باید صبور باشیم و نیاز دارم از نفرات جدید تیم شناخت بیشتری کسب نمایم.

وی گفت: از عملکرد دروازه‌بان تیم راضی هستم و فروزان از تجربه خوبی برخوردار بوده و دروازه‌بان مطمئنی است.

سرمربی تراکتورسازی گفت: فردا برای اولین بار در حضور هواداران تیم به میدان می‌رویم و این تجربه خوبی است و ما نیاز داریم از سوی هواداران حمایت شویم تا بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

تگ ها


Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال