توصیه آرسن ونگر به پدیده جوان فوتبال اروپا

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، کیلیان ام باپه، این روزها مورد توجه تیم های زیادی قرار گرفته است ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، کیلیان ام باپه، این روزها مورد توجه تیم های زیادی قرار گرفته است. از منچستریونایتد گرفته تا رئال مادرید خواهان جذب این مهاجم گلزن موناکو هستند. در این بین هموطن او یعنی آرسن ونگر به این بازیکن توصیه کرد و گفت : ام باپه در حال حاضر ۱۸ سال سن دارد. او باید به تیمی برود که در آن تیم فرصت کامل برای بازی کردن داشته باشد و در واقع قدرش را بدانند. من ام باپه را بازیکنی بزرگ می دانم که آینده درخشانی در انتظار اوست و معتقدم که او در سنی قرار دارد که باید بازی کند. وقتی قرار است ۱۰۰ میلیون پوند به شما پول بدهند باید بتوانید بازی کنید و به عنوان بازیکن اصلی تیم تان محسوب شوید نه این که فقط در یک تیم خاص بازی کنید.

سرمربی آرسنال ادامه داد: من فکر می کنم در سال های آینده ام باپه یکی از گزینه های اصلی برای دریافت توپ طلای فوتبال جهان باشد. نسل بعد از مسی و رونالدو، بازیکنانی همچون نیمار و گریزمان دارند و من فکر می کنم که در این بین ام باپه هم یکی دیگر از بازیکنانی است که می تواند در بین بزرگان حضور داشته باشد.

صحبت های ونگر در حالی مطرح می شود که آرسنال هم یکی از تیم های خواهان به خدمت گرفتن ام باپه است ولی با توجه به غیبت آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا خیلی بعید است این انتقال صورت بگیرد.

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال فوتبال