توصیه انصاری‌فرد به پرسپولیس؛ تاکیس لمونیس را سرمربی کنید

مهاجم ملی‌پوش فوتبال کشورمان از حضور مربی یونانی در پرسپولیس استقبال کرده و به مدیران این باشگاه توصیه نموده لمونیس را به خدمت بگیرند....

توصیه انصاری‌فرد به پرسپولیس؛ تاکیس لمونیس را سرمربی کنید

به گزارش مدال،مسئولان باشگاه پرسپولیس به لحظات معرفی سرمربی جدید تیم نزدیک می شوند.

یکی از گزینه‌های مربیگری تیم پرسپولیس برای فصل آینده تاکیس لمونیس است که سابقه مربیگری و قهرمانی‌های متعدد با المپیایکوس در لیگ یونان  را در کارنامه دارد و جالب اینجاست که این مربی در این تیم یونانی با کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی دو ملی‌پوش کشورمان کار کرده و تجربه کار با بازیکنان ایرانی را دارد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای کسب اطلاعات بیشتر از این مربی یونانی پیش از سفر به ترکیه و مذاکره مستقیم با لمونیس از کریم انصاری‌فرد مهاجم ملی‌پوش کشورمان که سابقه حضور در پرسپولیس را دارد، راجع به این مربی یونانی پرس و جو کرده واطلاعاتی از او به دست آوردند.

انصاری‌فرد در این ارتباط اینترنتی به مسئولان پرسپولیس اعلام کرده که لمونیس گزینه خیلی خوبی برای پرسپولیس خواهد بود و او می‌تواند نتایج خوبی را همراه با قهرمان سه فصل اخیر فوتبال کشورمان به دست بیاورد. با اطلاعاتی که انصاری‌فرد به مدیران پرسپولیس داد آنها با شناخت بیشتری پای میز مذاکره با این مربی یونانی نشستند.

لمونیس تاکیس یکی از گزینه‌های پرشانس پرسپولیسی‌ها برای هدایت این تیم است. ولی باید منتظر ماند و دید انتخاب مدیران پرسپولیس چه کسی است.

اخبارمرتبط:

سرمربی جدید پرسپولیس مشخص شد

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران باشگاه پرسپولیس کریم انصاریفرد تاکیس لمونیس لمونیس تاکیس lemonis takis سرمربی پرسپولیس پرسپولیس لمونیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال