توصیه اوبامیانگ به آرسنال؛ این بازیکن را جذب کنید

پیر امریک اوبامیانگ، به مسئولان آرسنال توصیه کرده آرون بوپندزا، ستاره گابنی هاتای اسپور، را به خدمت بگیرند....

به گزارش "ورزش سه"، وضعیت خط حمله آرسنال طی فصول گذشته چندان چنگی به دل نزده و اکثرا این پیر امریک اوبامیانگ بوده که تا حدود زیادی بار گلزنی را برای این تیم به دوش کشیده است.‌ در واقع بسیاری معتقد هستند که یکی از دلایل عدم توفیق توپچی ها در این سال‌ها ناقص بودن خط حمله این تیم و نبود یک مهاجم شش دانگ کنار اوبامیانگ بوده است.

البته الکساندر لاکازت در هفته‌های اخیر عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته اما در عین حال این مهاجم فرانسوی بسیار پرنوسان نشان می دهد و از طرف دیگر گفته می‌شود که او به احتمال فراوان در آرسنال ماندگار نخواهد بود و به زودی این تیم را ترک خواهد کرد؛ اتفاقی که در صورت رخ دادن نیاز میکل آرتتا را به جذب مهاجم دو چندان خواهد کرد.

در همین ارتباط سایت ۹۰min مدعی شده که ستاره گابنی آرسنال یعنی پیر امریک اوبامیانگ به سران این باشگاه توصیه کرده که هموطنش و مهاجم کنونی هاتای اسپور را به خدمت بگیرند. آرون بوپندزا بازیکنی بوده که در سوپرلیگ ترکیه تا به اینجا ۲۶ بازی انجام داده و ۱۸ گل برای هاتای اسپور به ثمر رسانده است؛ عملکرد فوق العاده ای که باعث شده او در صدر جدول گلزنان سوپر لیگ ترکیه قرار بگیرد.

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا آرسنال به این توصیه عمل خواهد کرد و مهاجم گابنی را به خدمت خواهد گرفت یا خیر.

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال