توصیه اینزاگی به امباپه برای رسیدن به سطح رونالدو

فیلیپو اینزاگی، معتقد است کیلیان امباپه برای رسیدن به سطح کریستیانو رونالدو باید به لحاظ تمام کنندگی پیشرفت کند....

به گزارش "ورزش سه"، امشب و در بازی حساس بین دو تیم فرانسه و پرتغال شاهد تقابل جذاب کیلیان امباپه و کریستیانو رونالدو نیز خواهیم بود. فرانسه پیش از این صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های یورو قطعی کرده و در سمت مقابل پرتغال برای صعود حداقل به یک تساوی احتیاج دارد.

فیلیپو اینزاگی، اسطوره فوتبال ایتالیا، در رابطه با تقابل بین امباپه و رونالدو گفت: "حضور رونالدو در نوک خط حمله پرتغال به عنوان یک مرجع می‌تواند مزیتی برای او باشد. در سمت مقابل امباپه می‌تواند به دنبال فضاها باشد و گاهی اوقات خود را از نگاه مدافعان حریف پنهان کند."

اینزاگی در مورد اینکه آیا امباپه می تواند در ادامه دوران حرفه ای خود به سطح کریستیانو رونالدو برسد یا خیر نیز گفت: "رونالدو در قسمت اصلی زندگی حرفه ای خود در رئال مادرید بی نظیر بود. امباپه اکنون در پاریس است و خواهیم دید که چه اتفاقی برایش رخ خواهد داد. دریبل های امباپه در فضاهای تنگ و تغییر سرعت او خیره کننده است. امباپه می‌تواند ویرانگر باشد چه فضای کافی در اختیار داشته باشد و چه شرایط برایش اینگونه نباشد.

با این حال قدرت سرزنی و تمام کنندگی رونالدو فعلاً دور از دسترس است. او همچنین در ضربه زدن با پای چپ یا راست بسیار دقیق است. این چیزی است که امباپه هنوز باید در این زمینه پیشرفت کند."

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ پیپو اینزاگی پاری سن ژرمن آث میلان کیلیان امباپه تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو