توصیه به سولسشر: خریدهای هوشمند در ماه ژانویه

اسطوره منچستریونایتد از سولسشر سرمربی این تیم خواست برای خریدهای ژانویه باشگاه دقت زیادی به خرج داده و بی گدار به آب نزند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گری نویل اسطوره منچستریونایتد به اوله گنار سولسشر سرمربی این تیم نسبت به دیدن تنها نیمه پر لیوان شرایط اخیر این تیم هشدار داد و گفت یونایتد یک نیمه خالی لیوان هم دارد و در نتیجه سولسشر باید در ماه ژانویه برای خریدهای باشگاه با دقت بیشتری فکر کرده و از یک استراتژی بسیار دقیق استفاده کند.

یونایتد در حال حاضر با یک بازی کمتر در رتبه سوم دول لیگ برتر ایستاده و اگر بازی عقب مانده خود را با پیورزی پشت سر بگذارد اختلاف امتیازش با لیورپول صدرنشین تنها به دو امتیاز می رسد.

نویل در صحبتهای خود خطاب به سولسشر گفت:" اگر بازیکنان مناسب خریداری شوند بله، یونایتد می تواند شانس واقعی قهرمانی باشد چون آنها سطح تیم را بالاتر خواهند برد. ولی حتی اگر نشود بازیکنی که مناسب است خریداری شود من باز هم دچار اضطراب نخواهم شد. مسئولین کادر فنی یونایتد هم دچار اضطراب نخواهند شد".

گری نویل در ادامه نسبت به بازی های اخیر یونایتد ابراز خوشحالی کرد و گفت:" در بازی با لایپزیش که باعث حذف ما از لیگ قهرمانان شد ما در نیمه اول وحشتناک بودیم. ولی بعد وضعیت بهبود پیدا کرد و بعد از پیروزی مقابل اورتون می توانیم بگوییم که یونایتد شرایط خوبی پیدا کرده و می شود نیمه پر لیوان را دید. ولی سولسشر نباید فراموش کند که این لیوان یک نیمه خالی هم دارد. ما نیاز به خریدهایی بسیار دقیق و هوشمندانه داریم".

بیشتر بخوانید:

دو بازیکن غیر قابل جایگزین یونایتد از نظر گری نویل

هدف گذاری جالب ستاره پرتغالی منچستریونایتد

 

 

تگ ها


اوله گونار سولسشر فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال