توصیه به منصوریان؛ رضاییان را بگیر

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت: به منصوریان گفتم به حرف کسی گوش نکن و اگر به او نیاز داری رضاییان را به استقلال بیاور ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت: «به منصوریان گفتم به حرف کسی گوش نکن و اگر به او نیاز داری رضاییان را به استقلال بیاور.» این صحبتی است که از دهان مدیری بیرون می آید که خود جنجالی ترین انتقال بازیکن از پرسپولیس به استقلال را در کارنامه دارد. علی فتح ا...زاده که با آوردن مهدی هاشمی نسب از پرسپولیس به استقلال، آن هم در روزهای اوج فوتبال این بازیکن، حسابی مورد توجه قرار گرفته بود، هنوز که هنوز است بابت انجام چنین انتقالی به خود می بالد. او موفق شد هاشمی نسب را در بهترین روزهای فوتبالی اش و تحت شدیدترین فشارهایی که از جانب هواداران پرسپولیس حس می شد، استقلالی کند.

درست است که شاید هاشمی نسب بعد از حضور در استقلال به هر دلیلی نتوانست بازی های فراموش نشدنی اش در پرسپولیس را تکرار کند اما او در نهایت بازیکن خوبی برای تیمش محسوب می شد و اتفاقاً با تک گل او بود که استقلال شهرآورد 46 را با برد به پایان رساند. حالا فتح ا...زاده بعد از تجربه موفقی که در چنین انتقال های جنجالی داشته، توصیه قابل تأملی برای علیرضا منصوریان دارد. او به سرمربی استقلال توصیه می کند که به هیچ یک از حرف و حدیث هایی که انتقال رضاییان به استقلال را ناموفق پیش بینی می کنند توجهی نداشته باشد و اگر به او نیاز دارد، جذبش کند. نکته جالب اینکه در روزهای اخیر زمزمه های زیادی درباره رضاییان و انتقال احتمالی اش به استقلال مطرح شده است. تا آنجا که حتی باشگاه استقلال یکی از رسانه ها را متهم کرده بود که می خواهند با مطالب خود مانع از پیوستن رضاییان به استقلال شوند. این طور که به نظر می رسد توصیه فتح ا...زاده در چنین شرایطی از آن دسته نصیحت های پدرانه برای منصوریان بوده و حالا سرمربی استقلال باید با خود به این نتیجه برسد که در تفکرات فنی اش واقعاً به رضاییان نیاز دارد؟ که اگر چنین باشد سفت و محکم برای جذب او پا پیش بگذارد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال