Banner

توصیه جدی مسی به مسئولان بارسلونا

لیونل مسی فوق‌ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا به مسئولان بلوگرانا توصیه کرده تا قرارداد ستاره‌های جوان این تیم را به صورت طولانی‌مدت تمدید و به آنها فرصت بیشتری برای بازی دهند....

به گزارش مدال؛ «لیونل مسی» فوق ستاره آرژانتینی و محبوب باشگاه بارسلونا که فصل جدید را با مصدومیت شروع کرده، هنوز برای آبی‌اناری‌ها به میدان نرفته است اما در غیاب او «ارنستو والورده» از دو بازیکن جوان استفاده کرده که هر دو بازیکن نیز بسیار خوش درخشیده‌اند.

در واقع با مصدومیت مسی، سوارز و دمبله، فرصتی استثنایی به بازیکنانی همچون فاتی و پرس رو کرد تا در ترکیب بارسلونا به میدان بروند و هر دو توانستند از فرصت‌های خود به بهترین شکل ممکن بهره‌برداری کرده و بدرخشند.

فاتی با گلزنی برابر اوساسونا به جوان‌ترین گلزن تاریخ باشگاه در لالیگا تبدیل شد و آینده درخشانی پیش رویش خواهد بود. پرس هم در تابستان در پیش‌فصل خوش درخشید و در دو بازی اخیر که در ترکیب بارسلونا در لالیگا به میدان رفته، توانسته عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای بگذارد.

حالا رسانه‌های اسپانیایی گزارش داده‌اند که مسی از مسئولان باشگاه خواسته تا قرارداد این دو بازیکن را به صورت طولانی مدت تمدید کنند. ضمن اینکه ستاره آرژانیتینی از سرمربی تیم نیز درخواست کرده که در طول فصل به این دو بازیکن جوان بیشتر اعتماد و از توانایی‌های‌شان استفاده کند.

بیشتر بخوانید:

توافق بارسلونا و سلتاویگو برای انتقال هافبک برزیلی

تگ ها


آنسو فاتی لیونل مسی توصیه مسی به بارسلونا بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها ارنستو والورده فوتبال جهان لالیگا لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال