توصیه جنجالی آلوس به دیبالا

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از گاتزتا دلواسپورت، پائولو دیبالا، یکی از بهترین و با کیفیت ترین بازیکنان یوونتوس است که آینده درخشانی در انتظار او است ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از گاتزتا دلواسپورت، پائولو دیبالا، یکی از بهترین و با کیفیت ترین بازیکنان یوونتوس است که آینده درخشانی در انتظار او است.

این بازیکن آرژانتینی ۲۳ سال سن دارد و در سال ۲۰۱۵ از پالرمو به یوونتوس پیوست. او پیشنهادهای زیادی دارد. این در حالی است که تا سال ۲۰۲۱ با بیانکونری ها قرارداد دارد و هواداران یووه اصلا دوست ندارند که این بازیکن، تیم محبوب آنها را ترک کند.

دنی آلوس در گفت وگویی که با گاتزتا دلواسپورت ایتالیا داشت اظهارنظری را بر زبان آورد که باعث خشم هواداران یووه شد. او از دیبالا خواست تا یوونتوس را ترک کند و این چیزی نیست که هواداران یوونتوس دوست داشته باشند.

آلوس گفت : دیبالا بازیکن جوانی است و آینده درخشانی در انتظار او است. بر این باور هستم که او برای پیشرفت فوتبالی خود باید یووه را ترک کند. او اگر می خواهد به اوج دوران خود برسد باید بازی در تیم بزرگ تری را تجربه کند.

این اظهار نظر آلوس باعث شد تا هواداران یوونتوس در شبکه های اجتماعی به بازیکن برزیلی خود حمله و به شدت از او انتقاد کنند.

دنی آلوس بعد از جدایی از بارسلونا پیراهن یوونتوس را بر تن کرد و در فصل نخست حضورش در این تیم ایتالیایی عملکرد درخشانی از خود نشان داد. به نظر می رسد که آلوس دیبالا را تشویق می کند که راهی بارسلونا شود. رئال مادرید و بارسلونا مشتریان جدی این بازیکن آرژانتینی هستند.

 

تگ ها


اخبار روز یوونتوس فوتبال