توصیه ریبری به بایرن برای به خدمت گرفتن سانه

فرانک ریبری سرانجام بایرن مونیخ را ترک می‌کند و برای جانشینی خود لیروی سانه را به سران این تیم پیشنهاد کرده است...

بایرن مونیخ مدت‌هاست وضعیت لیروی سانه را تحت نظر دارد.

به گزارش مدال، فرانک ریبری در پایان فصل اخیر رقابت‌های باشگاهی بوندس‌لیگا بعد از 12 سال همکاری مشترک با سرخ‌پوشان، اقدام به ترک مونیخی‌ها کرد. البته تنها بازیکن خروجی تیم قهرمان بوندس‌لیگا، او نبود و نفراتی مثل آرین روبن، رافینا، ماتس هوملس و خامس رودریگc نیز تیم را ترک کردند.

در نقطه مقابل لوکاس هرناندس،‌ بنجامین پاوارد و فیته آرپ جذب تیم شدند. ریبری می‌گوید نفرات جذب شده خوب هستند اما تیم همچنان باید بازیکن جدید و با کیفیت به خدمت گیرد.

ریبری در مصاحبه با اشپورت‌‌بیلد گفت: "بایرن احتیاج به کیفیت دارد. باید سرمایه‌گذاری کنند و مجهز شوند. حالا هم با شور و هیجان دنبال می‌کنم در این باره چکار خواهند کرد."

ستراه فرانسوی ادامه داد: "تنها با سرج گنابری و کینگزلی کومان، بایرن سخت بتواند برای همه جام‌ها تلاش کند. هر دو بازیکنان خوبی هستند اما این دو گاه با مشکلاتی مثل مصدومیت مواجه می‌شوند. به نظرم بایرن به وینگرهای بیشتری احتیاج دارد.

سانه می‌تواند بازیکنی باشد که بایرن برای جذبش اقدام کند. او بسیار تکنیکی است و می‌تواند در سمت راست وچپ فاز تهاجمی بازی کند. کنجکاوم بدانم او واقعا دوست دارد در بوندسلیگا بازی کند یا خیر و اینکه بایرن برای خرید او چه کاری انجام خواهد داد."

اخبار مرتبط:

رد شدن اولین پیشنهاد بایرن مونیخ برای عثمان دمبله

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان فرانک ریبری منچستر سیتی Bundesliga لیگ برتر فوتبال