توصیه ریوالدو به هموطنش: به منچستر سیتی برو

ریوالدو اسطوره برزیلی از جدا شدن هموطنش داگلاس کاستا از یوونتوس حمایت کرده و می‌گوید او برای منچسترسیتی گزینه جذابی خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ریوالدو اسطوره فوتبال برزیل هموطنش داگلاس کاستا ستاره این روزهای یوونتوس را به جدا شدن از این توصیه کرد و گفت پیوستن به منچسترسیتی برای کاستا می‌تواند گزینه‌ای جذاب باشد.

داگلاس کاستا وینگر برزیلی یوونتوس سه سال اخیر را با پیراهن این تیم بازی کرده. او در سال ۲۰۱۷ ابتدا به صورت قرضی از بایرن مونیخ به یوونتوس رفته و سپس در این تیم دائمی شد. کاستا تا اینجا ۱۰۰ بازی برای بیانکونری انجام داده ۱۰ گل به ثمر رسانده و ۲۱ پاس گل داده. اما او در فصل جاری کمتر به بازی گرفته شده و تنها در هفت بازی یوونتوس بازیکن فیکس بوده. ریوالدو در صحبتهای خود درباره داگلاس کاستا چنین گفت:

سیتی، گزینه ایده‌آل برای داگلاس کاستا: با توجه به شرایط فعلی بازار نقل و انتقالات، به نظر من انتقال داگلاس کاستا از یوونتوس به منچسترسیتی احتمال جذابی است. کاستا برای یووه خیلی بازی نکرده و در سیتی فرصت بیشتری برای درخشش خواهد داشت. چرا که به نظر می‌رسد سیتی برای جذب او تلاش می‌کند. دوران فوتبالی هر فوتبالیستی کوتاه است و برای همین مهم است که او برای خودش باشگاه جدیدی پیدا کند که بتواند منظم‌تر بازی کند. کاستا بازیکن بزرگی است و من واقعا تحسینش می‌کنم".

بیشتر بخوانید:
لیورپول 5 چلسی 3؛ جشنواره گل برای جشن قهرمانی
شبی که آنفیلد ۳۰ سال در انتظارش بود
کلوپ: ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم 

تگ ها


ریوالدو داگلاس کاستا فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات داگلاس کاستا منچستر سیتی یوونتوس برزیل فوتبال