توصیه علی پروین به هواداران پرسپولیس: به مهدی شیری توهین نکنید

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس با اشاره به اشتباه مهدی شیری در دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ گفت: فوتبال همین است و نباید در فضای مجازی به مهدی شیری توهین شود....

به گزارش خبرنگار مهر، علی پروین پس از شکست دو بر یک پرسپولیس در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی گفت: واقعاً چیزی از ارزش‌های بازیکنان پرسپولیس کم نشد. این تیم با وجود تمام مشکلات و نبود بازیکن خیلی خوب عمل کرد. لایق قهرمانی بود اما این اتفاق نیفتاد.

سرمربی پیشین پرسپولیس افزود: به هر حال فوتبال است و این اتفاقات رخ می‌دهد. نباید خرده‌ای به پرسپولیس گرفت.

پروین در خصوص اشتباه مهدی شیری در دادن پنالتی دوم به اولسان هیوندای تاکید کرد: او اشتباه کرد. نباید وقتی دفاع در محوطه جریمه حضور دارد چنین اشتباهی کند. او باید حواس خود را جمع کند اما باید بگویم این کاملاً طبیعی است. فوتبال با همین اشتباهات معنا دارد. مگر گلی که در همین بازی از سوی مهدی عبدی زده شد چگونه بود؟! دفاع اولسان اشتباه کرد و ما گل زدیم.

پروین در این باره افزود: خواهش می‌کنم هواداران و مردم در فضای مجازی به مهدی شیری حمله نکنند. این بزرگترین اشتباه است. نباید به او توهین شود. واقعاً فراموش نکنیم پرسپولیس چقدر تلاش کرد که توانست به این موفقیت برسد.

وی یادآور شد: پرسپولیس می‌تواند امسال لیگ برتر را بگیرد و سال آینده هم برای آسیا بجنگد.

تگ ها


علی پروین تیم فوتبال پرسپولیس مهدی شیری