توصیه فردیناند به مورینیو : حتما از رونی استفاده کن

به گزارش مدال به نفل از ایسنا و به نقل از اکسپرس، منچستریونایتد فردا (پنجشنبه ) شب باید در نیمه نهایی لیگ اروپا به مصاف سلتاویگو در اسپانیا برود ......

به گزارش مدال به نفل از ایسنا و به نقل از اکسپرس، منچستریونایتد فردا (پنجشنبه ) شب باید در نیمه نهایی لیگ اروپا به مصاف سلتاویگو در اسپانیا برود. یونایتد در شرایطی پا به این مسابقه حساس می گذارد که خیلی از بازیکنان اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت، ولی به نظر می رسد پوگبا و اریک بایی مشکلی برای این بازی ندارند.

ریو فردیناند پیش از این بازی به ژوزه مورینیو توصیه کرد و گفت : معتقدم که رونی از تجربه بسیار بالایی برخوردار است و به خوبی می داند که در چنین بازی هایی باید چه کارهایی را انجام دهد. اکنون که   زلاتان ایبراهیموویچ غایب بزرگ این تیم محسوب می شود من به مورینیو توصیه می کنم که حتماً از وجود وین رونی در این بازی استفاده کند. او می تواند رهبری منچستریونایتد را بر عهده داشته باشد چون او بازیکن با تجربه و بزرگی است که تشنه موفقیت در لیگ اروپا محسوب می شود.

فردیناند درباره وضعیت رونی نیز گفت : من نمی دانم او در تابستان از تیم جدا خواهد شد یا خیر. باید باشگاه در این باره تصمیم بگیرد. سیاست های باشگاه برای تمدید قرارداد با بازیکنان پا به سن گذاشته متفاوت خواهد بود. در هر صورت وین رونی به عنوان اسطوره باشگاه منچستریونایتد باقی خواهد ماند و من امیدوار هستم که بهترین تصمیم برای فوتبال او در آینده گرفته شود.

منچستریونایتد بعد از بازی حساس برابر سلتاویگو در لیگ اروپا به مصاف آرسنال در لیگ برتر خواهند رفت و در ادامه نیز باید هفته آینده دیدار برگشت خود را در خانه برابر تیم اسپانیایی برگزار کنند تا یک پای فینال استکلهم مشخص شود. در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا فردا شب لیون فرانسه و آژاکس هلند برابر هم صف آرایی خواهند کرد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال