توصیه فنونی زاده: به منشا هم پاس بدهید

در اردوی اوکراین در پرسپولیس بود که شایعه شد گادوین منشا از اینکه فرشاد احمدزاده به او پاس نمی دهد شدیدا ناراحت شده و برانکو به تمام هافبکهای تیمش دستور داده که باید مهاجم جدیدشان را در موقعیت گلزنی قرار دهند ......

در اردوی اوکراین در پرسپولیس بود که شایعه شد گادوین منشا از اینکه فرشاد احمدزاده به او پاس نمی دهد شدیدا ناراحت شده و برانکو به تمام هافبکهای تیمش دستور داده که باید مهاجم جدیدشان را در موقعیت گلزنی قرار دهند.

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت: در اردوی اوکراین در پرسپولیس بود که شایعه شد گادوین منشا از اینکه فرشاد احمدزاده به او پاس نمی دهد شدیدا ناراحت شده و برانکو به تمام هافبکهای تیمش دستور داده که باید مهاجم جدیدشان را در موقعیت گلزنی قرار دهند. آن زمان خبری از مهدی طارمی در تمرینات پرسپولیس نبود و حالا که آقای گل لیگ دوباره به این تیم برگشته، این نگرانی وجود دارد که منشا به مانند طارمی صاحب موقعیت گلزنی نشود. نکته ای که پیشکسوت پرسپولیس هم به آن اشاره کرده است. مرتضی فنونی زاده به خبرگزاری مهر گفته:" اگر بازیکنان پرسپولیس کمی خویشتن داری کنند و به همان اندازه که به طارمی پاس می دهند به منشا پاس بدهند باعث خواهد شد این بازیکن هم اعتماد به نفس لازم را پیدا کند و برای پرسپولیس گلزنی کند."

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال