توصیه مهم آریگو ساکی به میلان

آریگو ساکی سرمربی بزرگ فوتبال ایتالیا به میلانی‌ها توصیه کرده که حتما به سرمربی فعلی‌شان اعتماد کنند و به او برای اجرای صحیح و کامل تفکراتش فرصت دهند....

آریگو ساکی سرمربی بزرگ فوتبال ایتالیا به میلانی‌ها توصیه کرده که حتما به سرمربی فعلی‌شان اعتماد کنند و به او برای اجرای صحیح و کامل تفکراتش فرصت دهند.

به گزارش مدال، میلان با هدایت «مارکو جامپائولو» شروع خوبی در لیگ نداشته و در پنج هفته نخست سه شکست تجربه کرده اما «پائولو مالدینی» مدیر اجرایی باشگاه با استناد به مشکلات میلان، جیامپائولو را با مشکلاتی که «آریگو ساکی» در ابتدای راه خود داشت مقایسه کرد.

ساکی خود درباره این قیاس در روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» نوشت: «مالدینی شروع میلان در این فصل را با شروع من در سال 1987 مقایسه کرد. ما در آن سال فاتح اسکودتو شدیم و امیدوارم تاریخ برای میلان تکرار شود. می‌توانم بگویم جامپائولو نسبت به انتخاب من در سال 1987 قمار مطمئن‌تری است زیرا او سال‌هاست که سرمربیگری می‌کند. تیم‌های او فوتبال زیبایی ارائه داده‌اند. او از بازیکنان جوان بهترین استفاده را دارد و یک معلم واقعی است. باشگاه باید عجولانه رفتار نکند و به او اعتماد و ایمان کامل داشته باشد، رفتاری که برلوسکونی و گالیانی با من داشتند. من شخص خاصی نبودم اما باشگاه به من اعتماد کرد و بازیکنانی که خواستم را جذب کرد و در نهایت به شکوه رسیدیم. مارکو باید احترام میلان به خودش را احساس کند.»

بیشتر بخوانید:

دو طرح نهایی ورزشگاه‌های جدید شهر میلان+ عکس

تگ ها


آریگو ساکی مارکو جامپائولو میلان روسونری سری آ فوتبال جهان آث میلان سری آ فوتبال