توصیه مهم اسطوره آرسنال: اوزیل را بفروشید و زیاش را بخرید

مارک اورمارس اسطوره آرسنال معتقد است که توپچی‌ها باید با فروش مسوت اوزیل در این تابستان برای جذب حکیم زیاش اقدام کنند....

مارک اورمارس اسطوره آرسنال معتقد است که توپچی‌ها باید با فروش مسوت اوزیل در این تابستان برای جذب حکیم زیاش اقدام کنند.

به گزارش مدال؛ باشگاه آرسنال فصل گذشته موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نشد و همین ناکامی، هواداران این تیم را بیش از پیش ناامید کرد، هوادارانی که البته معتقد بودند برخی از ستارگان تیم در حد و اندازه‌های خود ظاهر نشده‌اند، از جمله «مسوت اوزیل» ستاره آلمانی سرخ‌های لندن.

حال «مارک اورمارس» اسطوره آرسنال معتقد است که توپچی‌های لندن باید در این تابستان برای فروش هافبک آلمانی دست بکار شوند و با پول حاصل از فروش او، برای جذب ستاره آینده‌داری همچون «حکیم زیاش» اقدام کنند.

اورمارس که اکنون مسئولیت مدیر فنی باشگاه آژاکس را بر عهده دارد، ستاره فعلی آژاکس را خریدار مناسبی برای باشگاه سابق خود می‌داند. او در اینباره گفت: «متعجبم که درباره زیاش اخبار زیادی در رسانه‌های انگلیسی منتشر نمی‌شود. فکر می‌کنم او هر سال بهتر بازی کرده و آمارش سال به سال بهتر شده است. باشگاه‌های بسیاری او را مد نظر دارند. من توصیه‌ای مهم به سران آرسنال دارم؛ از نظر من زیاش از اوزیل بهتر است. اگر در آرسنال بودم اوزیل را می‌فروختم و زیاش را جانشینش می‌کردم. اما فکر نمی‌کنم آنها به حرف من گوش دهند.»

زیاش فصل گذشته با آژاکس خوش درخشید و با این تیم به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید. گفته می‌شود بند فسخ قرارداد او تنها 35 میلیون یورو است و همین امر می‌تواند انتقال ستاره مراکشی به لندن را محتمل کند. اما در سوی دیگر فروش اوزیل البته کار راحتی نیست چرا که هافبک آلمانی در آرسنال هفتگی 350 هزار پوند دستمزد می‌گیرد و گرانترین بازیکن توپچی‌هاست و این یعنی خریدارانش برای تامین دستمزد او به مشکل خواهند خورد.

بیشتر بخوانید:

آرسنال به دنبال تقویت خط دفاع؛ اوتامندی قرمزپوش می‌شود؟

تگ ها


مسوت اوزیل توپچی‌های لندن اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات