توصیه هاشمی‌نسب و رجبی به ملی‌پوشان نوجوان

دو بازیکن پیشکسوت فوتبال نکات مهمی برای ارتقای سطح کیفی و نحوه زندگی بازیکنان تیم نوجوانان ایران عنوان کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اعضای کادر فنی تیم فولاد خوزستان در تمرین چهارشنبه شب تیم نوجوانان ایران که هدایت آن را حسین عبدی برعهده دارد، حضور یافتند و برای لحظاتی با بازیکنان این تیم به صحبت پرداختند.

مهدی هاشمی‌نسب در جمع بازیکنان نوجوانان ایران اظهار کرد: ما جایگاهی در فوتبال نداریم ولی اگر اینطور است، بخاطر لطف و نصحیت‌هایی است که شما(حسین عبدی) به ما می‌کردید.

او خطاب به بازیکنان عنوان کرد: جدا از استعداد و تلاش که همه بازیکنان و به ویژه نوجوانان و جوانان می‌توانند داشته باشند، موضوع احترام به پدر و مادر بسیار مهم است و اگر این کار را انجام دهید، راه شما میانبُر می‌شود.

در ادامه حسین عبدی با اشاره به خاطراتی از اوایل دوران بازی هاشمی‌نسب ابراز کرد: زمانی که مهدی هاشمی‌نسب به تیم ما آمد، یک جوان ۲۱ ساله بود؛ مشکلات زیادی در آن مقطع وجود داشت ولی هر روز سه جلسه تمرینی در ساعت‌های ۶ صبح، ۱۰ و ۱۶ انجام می‌دادیم. او تلاش کرد و این مسائلی که عنوان کرد، تجربیات او است که توانسته به موفقیت برسد.

همچنین حمیدرضا رجبی، مربی فولاد در جمع ملی‌پوشان نوجوان ایران گفت: هر روز در زندگی خود تلاش کنید و بهتر از روز قبل باشید. حرف‌های مربیان را تا جایی که امکان دارد، سرلوحه کارتان قرار دهید و بدانید که رسیدن به تیم ملی بزرگسالان دور از دسترس نیست. امروز تلاش کنید تا آنجا را ببینید.

بیشتر بخوانید:
نکونام: چشم نوجوانان به ۲۰۰ بازی ملی باشد
هشدار گل‌محمدی به بازیکنان پرسپولیس
برنامه فوق فشرده برای اتمام فصل فوتبال ایران 

تگ ها


فولاد خوزستان مهدی هاشمی نسب حمیدرضا رجبی فوتبال ایران تیم نوجوانان فوتبال پایه فوتبال