توصیه‌های قلعه نویی برای مقابله با تراکتورسازی

امیرقلعه نویی بخشی از تمرین امروز تیمش را به صحبت در خصوص دیدار پراهمیت برابر تراکتورسازی اختصاص داد...

امیرقلعه نویی بخشی از تمرین امروز تیمش را به صحبت در خصوص دیدار پراهمیت برابر تراکتورسازی اختصاص داد

در چارچوب رقابت‌های هفته بیستم لیگ برتر، تراکتورسازی به مصاف سپاهان خواهد رفت.

به گزارش مدال، دیدار سپاهان برابر تراکتورسازی می تواند یکی از دیدارهایی باشد که قهرمان لیگ را تعیین می کند؛ تراکتورسازی با لیکنز در صورت پیروزی در این دیدار خانگی که از اهمیت بسیاری برای آنها برخوردار است، می خواهد به روند خوبش در بازی های خانگی ادامه دهد و پس از استقلال یک تیم بزرگ دیگر را هم در یادگار امام قربانی کند. قرمزپوشان تبریزی در صورت پیروزی در این مسابقه بسیار حساس که شاید امتیازاتش فراتر از حتی 6 امتیاز باشد، می خواهند ورودشان به جمع مدعیان قهرمانی را به صورت رسمی اعلام کنند.
در سوی دیگر هم سپاهان به دنبال سه امتیاز این دیدار خارج از خانه است؛ البته اینکه شاگردان امیرقلعه نویی می دانند حتی در صورت باخت هم یک بازی بیشتر از رقبا در پیش دارند، می تواند فشار کمتری به آنها در این مسابقه وارد کند و با خیال راحت تری در یادگار امام بازی کنند؛ موضوعی که می تواند مانند شمشیر دولبه برای طلایی پوشان باشد و سبب شکست آنها هم شود.
البته باید این نکته را هم در نظر داشت که روز پنج شنبه دو تیم استقلال و پرسپولیس چه نتیجه ای مقابل رقبای خود در ورزشگاه آزادی و ورزشگاه غدیر اهواز کسب می کنند.
در این میان بازگشت چند بازیکن سابق تراکتورسازی به ورزشگاه یادگار امام نظیر مهدی کیانی که یازده سال با پیراهن قرمز تبریزی ها به میدان رفته، جذابیت و هیجان این دیدار به ظاهر سه امتیازی را بیشتر هم کرده است.
از همین روی بود که امیرقلعه نویی امروز بخشی از تمرین را به صحبت کردن اختصاص داد تا شرایط ویژه این مسابقه را برای شاگردانش تشریح کند و آنها را بیشتر در جریان حساسیت مسابقه قرار دهد؛ توصیه هایی که می تواند سرنوشت امتیازات این مسابقه را به سود شاگردانش تغییر دهد.
در سایر دقایق تمرین امروز صدرنشین لیگ برتر بازیکنان سپاهان تمرین بانشاطی را برگزار کردند و آماده دیدار روز جمعه هستند که از ساعت 16 در ورزشگاه یادگار امام تبریز با قضاوت اشکان خورشیدی آغاز می شود.