توصیه والدراما به خامس: از رئال مادرید فرار کن!

اسطوره فوتبال کلمبیا کارلوس والدراما از فوتبالیست هموطنش خامس رودریگز خواست رئال مادرید را ترک کرده و فوتبال را در باشگاهی دیگر دنبال کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خامس رودریگز ستاره کلمبیایی رئال مادرید در فصلهای اخیر در این تیم با بی‌مهری مواجه شده و بعد از مدتی حضور قرضی در بایرن مونیخ، از زمان بازگشت به رئال به ندرت به ترکیب این تیم وارد شده است. حالا کارلوس والدراما، اسطوره فوتبال کلمبیا در توصیه‌ای به این فوتبالیست هموطنش می‌گوید خامس باید رئال را ترک کند و باید متوجه باشد که می‌تواند در هر تیمی در دنیا بازی کرده و بدرخشد.

خامس بعد از دو فصل حضور قرضی در بایرن مونیخ از تابستان گذشته به رئال بازگشت ولی از آن زمان تا امروز تنها سیزده بار با پیراهن این تیم بازی کرده است.

درحالیکه اخیرا شایعاتی درباره پیوستن خامس به آرسنال مطرح شده، والدراما در مصاحبه با رادیو کاراکول گفت:" خامس حالا دیگر آنقدر بزرگ شده که خودش برای خودش تصمیم بگیرد. او حالا ۱۱۱ بازی ملی در کارنامه دارد. ولی من اگر به جای او بودم از رئال مادرید فرار می‌کردم".

اسطوره فوتبال کلمبیا در ادامه گفت:" خامس آنقدر خوب هست که در هر تیمی در دنیا بازی کند. من در این باره حتی یک لحظه هم تردید ندارم. خامس بازیکن بزرگی است و این را ثابت کرده. او می‌تواند در هر تیم دیگری شروع کند و آنقدر کیفیت دارد که هر کجای دنیا که باشد بدرخشد".

بیشتر بخوانید:
دی‌بروین: سرعت پیشرفت جیدون سانچو معجزه‌آسا بوده
زلاتان: هنوز درباره آینده‌ام تصمیم نگرفته‌ام
گریزمان در دعوای بنزما- ژیرو طرف ژیرو را گرفت 

تگ ها


خامس رودریگز فوتبال جهان والدراما رئال مادرید فوتبال