توصیه «ژاوی» بعد از ناکامی آرژانتین: توپ را به «مسی» برسانید

به گزارش مدال به نقل از مهر، کاپیتان سابق بارسلونا برای تیم ملی آرژانتین که در بازی گرفتن از لیونل مسی سردرگم است توصیه ای فنی دارد ......

به گزارش مدال به نقل از مهر، کاپیتان سابق بارسلونا برای تیم ملی آرژانتین که در بازی گرفتن از لیونل مسی سردرگم است توصیه ای فنی دارد.
ژاوی هرناندز ستاره سابق تیم فوتبال بارسلونا توصیه ای برای مسئولان تیم ملی فوتبال آرژانتین دارد. این تیم به تازگی در دیدار مقابل پرو در انتخابی جام جهانی مساوی کرده و شرایطی بحرانی برای حضور در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ دارد.
ژاوی معتقد است برای این که مسی در تیم خطرناک باشد باید به او آزادی داد و کاری کرد که او توپ را به بیشترین میزان ممکن در اختیار داشته باشد.
او که مدت ها در کنار مسی بازی کرده در این باره گفت: بارسلونا و آرژانتین هر دو شرایط یکسانی دارند و اگر در هر یک از این تیم ها مسی ۱۰ دقیقه توپ را در اختیار نداشته باشد، کاری هم نمی تواند بکند. باید هرجا مسی می رود توپ هم باشد و اگر این طور نبود باید همه سعیتان را بکنید تا توپ را به او برسانید. مسی کسی است که می تواند در تیم تعیین کننده باشد.
ژاوی همچنین از آرژانتین حمایت کرد و گفت: به نظر من این تیم شانس خوبی برای بالا بردن جام قهرمانی جام جهانی دارد. درست است که در حال حاضر برای صعود از مسابقات انتخابی آمریکای جنوبی شرایطی پیچیده ای دارد، اما همه ما موافق هستیم که اگر آن ها به این مسابقات راه پیدا کنند یکی از اصلی ترین تیم هایی هستند که شانس موفقیت دارند، مخصوصا که مربی خوبی هم روی نیمکت این تیم است. در اسپانیا همه از شامپائولی راضی هستند و می دانند که عملکرد خوبی دارد. 

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی آرژانتین فوتبال