توصیه کلیدی استعدادیاب چلسی به باشگاه

پیت ویسر استعدادیاب نامدار و مشهور باشگاه چلسی به مدیران آبی‌های لندن توصیه کرده محصول آکادمی خود را سریعاً به استمفوردبریج بازگردانند....

به گزارش مدال، «ناتان آکه» مدافع 24 ساله هلندی، سال 2017 با 20 میلیون پوند چلسی را به مقصد بورنموث ترک کرد و از آن زمان به بعد یکی از بهترین مدافعان لیگ برتر انگلیس بوده و به تیم ملی هلند هم دعوت می‌شود.

ویسر استعدادیاب هلندی چلسی به تازگی در مصاحبه با «Volkskrant» یک توصیه کلیدی و مهم به سران آبی‌های لندنی کرده است: «آکه باید حالا در چلسی بازی می‌کرد. او بسیار خوب است و گلزنی هم می‌کند. از بینش و زمانبندی با کیفیتی نیز برخوردار است. او با لمپارد هم بازی کرده و ایده‌آل چلسی است.»

آکه در 16 سالگی از فاینورد به چلسی پیوست و بعد از مدتی حضور در باشگاه به ردینگ، واتفورد و بورنموث قرض داده شد. او پس از درخشش در بورنموث، مورد توجه مجدد آبی‌های لندن قرار گرفت اما اینبار مصدومیت‌ها مانع درخشش او شد و در پایان همان فصل با قرارداد دائم به بورنموث پیوست.

ناتان در سال 2014 که در عضویت خود چلسی قرار داشت، با «فرانک لمپارد» همبازی بود و سرمربی فعلی چلسی او را خوب می‌شناسد. آکه تا سال 2022 با بورنموث قرارداد دارد و ویسر از مدیران چلسی خواسته بی‌درنگ او را جذب کنند.

آکه هم‌دوره «تامی آبراهام»، «میسون مانت» و «توموری» در آکادمی چلسی بود که هر سه اکنون ستاره‌های تیم لمپارد هستند.

بیشتر بخوانید:

ستاره چلسی: بارسایی‌ها زنگ بزنند بدون معطلی به آنجا می‌‌روم!

تگ ها


ناتان آکه چلسی بورنموث لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات ناتان اک بورنموث چلسی لیگ برتر فوتبال