توضیحات سردار کمالی درباره وضعیت سه بازیکن سرباز تیم فوتبال ذوب‌آهن

اخبار فروانی درباره بازیکنان سرباز ذوب‌آهن اصفهان در رسانه‌ها منتشر می‌شود، بازیکنانی که تصمیم گرفتند برای گذراندن خدمت مقدس سربازی به تراکتور بروند، اما حالا تکلیفشان نامعلوم است. سردار کمالی در این بار توضیحاتی را ارائه کرده است....

اخبار فروانی درباره بازیکنان سرباز ذوب‌آهن اصفهان در رسانه‌ها منتشر می‌شود، بازیکنانی که تصمیم گرفتند برای گذراندن خدمت مقدس سربازی به تراکتور بروند، اما حالا تکلیفشان نامعلوم است. سردار کمالی در این بار توضیحاتی را ارائه کرده است.

به دنبال انتشار برخی خبرهای ضد و نقیض در مورد سربازی سه نفر از فوتبالیست‌های تیم فوتبال ذوب آهن در تیم فوتبال تراکتور، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.
به گزارش مدال، سردار موسی کمالی در این باره گفت: سه نفر از بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن «احسان پهلوان»، «دانیال اسماعیلی فر» و «مهدی مهدی‌پور» در سال ۹۶ برای انجام خدمت سربازی فراخوان شدند و با توجه به اینکه تصمیم بر آن بود تا دوران سربازی مانع از فعالیت حرفه‌ای ورزشی آنان نشود، مقرر شد که این افراد دوران سربازی خود را در یکی از تیم‌های فوتبال نیروهای مسلح سپری کنند.

کمالی با بیان اینکه این سه نفر برای انجام خدمت سربازی در اختیار تیم فوتبال تراکتور قرار گرفتند، گفت: اخیراً در برخی از خبرها اعلام شده بود که تیم فوتبال تراکتور حاضر به ترخیص این سه فوتبالیست نبوده و تیم فوتبال ذوب آهن خواستار بازیکنان خود است که این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم و مشخص شد اخبار منتشر شده شایعه بوده و خدمت سربازی «احسان پهلوان» روزهای پایانی خود را سپری می‌کند. «دانیال اسماعیلی فر» و «مهدی مهدی پور» نیز مدت کمی از دوران خدمتشان باقی مانده و پس از ترخیص و پایان خدمت می‌توانند به تیم‌های خود بازگردند.

بیشتر بخوانید:

باران چشمه خبر داد؛ تراکتور حق جذب بازیکن سرباز ندارد

تگ ها


وضعیت سرباز بازیکن موسی کمالی سردار موسی کمالی ذوب آهن اصفهان احسان پهلوان مهدی مهدی پور دانیال اسماعیلی فر تراکتور ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال