توضیحات سرپرست پرسپولیس درباره بودیمیر و بشار در گفت‌وگو با مدال

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم صحبت کرد....

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم صحبت کرد.

به گفته سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس، مهاجم خارجی تازه وارد مصدومیت جدی ندارد.

مصطفی قنبرپور در گفت و گو با خبرنگار مدال درباره آخرین وضعیت سرخپوشان اظهار داشت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم. بعد از بازی با سپیدرود ریکاوری داشتیم و سپس به بازیکنان استراحت دادیم و امروز هم تمرین خوبی را انجام دادند و فردا نیز آخرین برنامه های تاکتیکی آقای برانکو را مرور می کنند. ملی پوشان مان هم با اضافه شدن به تیم شرایط بهتری را رقم زده اند و با این تفاسیر برای پیروزی برابر پدیده به میدان خواهیم رفت.

وی افزود: از بین بازیکنان تیم تنها محسن ربیع خواه است که به بازی با پدیده نرسیده اما تمرین خود را شروع کرده و با صلاحدید آقای برانکو از هفته های بعد می تواند در کنار تیم باشد. بودیمیر هم دیروز یک ضربه خورد اما بعد از تمرین روی پای خود یخ گذاشت و چیز جدی ای نبود و برای بازی با پدیده آماده است.

قنبرپور اضافه کرد: آقای برانکو دائم به بازیکنان توصیه می کند که مراقب باشند تا در فشردگی بازی ها  دچار مصدومیت نشوند و بیشتر از خودشان مراقبت کنند.

سرپرست سرخپوشان درباره بشار رسن و میزان آمادگی او گفت: بشار بازیکنی است که از یک تورنمنت سنگین آمده و قطعا از شرایط بازی دور نیست و با صلاحدید آقای برانکو می تواند در بازی با پدیده به تیم کمک کند.

وی در پایان گفت: فردا بعد از تمرین راهی هتل اوین می شویم و روز چهارشنیه هم به میدان می رویم تا اولین بازی نیم فصل دوم خود را موفق پشت سر بگذاریم.