توضیحات سرپرست پرسپولیس در مورد اتفاقات قائمشهر

محسن خلیلی سرپرست پرسپولیس در مورد اتقاقات شب گذشته سرخ‌پوشان در قائمشهر توضیح داد...

محسن خلیلی سرپرست پرسپولیس در مورد اتقاقات شب گذشته سرخ‌پوشان در قائمشهر توضیح داد

سرپرست تیم پرسپولیس گفت: حضور هواداران پرسپولیس نشان دهنده عظمت و بزرگی تیم است و همواره به این مساله می‌بالیم.

به گزارش مدال، پرسپولیس شب گذشته در شرایطی به هتل محل اسکان خود رسید که بازیکنان تیم با توجه به ازدحام هواداران دچار مشکلاتی برای ورود به هتل شدند.

محسن خلیلی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: حضور هواداران پرسپولیس در همه شهرها و حمایت از تیم نشان دهنده عظمت و بزرگی تیم است و همواره به این مساله می‌بالیم. هواداران مازندرانی پرسپولیس نیز شب گذشته با استقبال خود ما را غافلگیر نکردند و این همان چیزی است که ما به خاطر نام پرسپولیس در همه شهرها به آن افتخار می‌کنیم.
وی ادامه داد: شب گذشته در شرایطی به هتل رسیدیم که اتوبوس برای ورود به هتل با توجه به حضور پررنگ هواداران و استقبال آنها به مشکل برخورد. با این حال در فاصله ۳۰ متری در ورودی اتوبوس پارک شد. با توجه به باز شدن در هتل برای ورود اتوبوس، هواداران نیز وارد محوطه هتل شدند و در این فاصله کم بین اتوبوس و در ورودی با بازیکنان برخورد داشتند. این مساله البته با توجه به عدم هماهنگی برای ورود تیم اتفاق افتاد.

سرپرست پرسپولیس درباره اینکه آیا برخوردی بین هواداران و بازیکنان نیز شکل گرفته گفت: خب با توجه به ازدحام هوادار این مساله اجتناب ناپذیر بود. پرسپولیس بعد از سال‌ها به مازندران آمده بود و هواداران دوست داشتند با بازیکنان محبوب خود عکس یادگاری بیندازند و آنها را ببینند.البته آنها باید توجه کنند که تیم فشار زیادی را تحمل کرده و خسته است. چند روز پیش بازی سختی داشته و با اتوبوس مسیر شش ساعته را طی کرده و برای بازی با نساجی باید آماده شود. ما در این شرایط انتظار این را داریم که هواداران بازیکنان را بیشتر درک کنند. با این حال با توجه به آن ازدحام و البته لطف هواداران به تیم بزرگ پرسپولیس این برخوردها هم عجیب و دور از انتظار نبود.

محسن خلیلی در پایان گفت: من از تمامی هواداران پرسپولیس بابت حمایت و لطفی که به ما داشتند تشکر می‌کنم و در بازی امروز نیز امیدوارم هواداران ما با حضور و حمایت خود به تیم برای کسب نتیجه کمک کنند. از مردم خوب و خونگرم مازندران نیز تشکر ویژه‌ای دارم که در این مدت کوتاه تیم را مورد لطف خود قرار دادند و امیدوارم امروز در یک بازی جوانمردانه بتوانیم به نتیجه لازم برسیم.