توضیحات فدراسیون فوتبال درباره سوپر جام

روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره برخی اخبار و تحلیل ها پیرامون ثبت قرارداد بازیکنان تیم نفت تهران برای بازی سوپرجام ارائه کرد ......

روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره برخی اخبار و تحلیل ها پیرامون ثبت قرارداد بازیکنان تیم نفت تهران برای بازی سوپرجام ارائه کرد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، بر این اساس بیانیه روابط عمومی فدراسیون فوتبال به شرح ذیل است:

۱_با توجه به قوانین فیفا در بحث نقل و انتقالات، فصل جدید از اولین مسابقه رسمی دیدارهای لیگ یا جام حذفی آغاز می شود. بر این اساس مسابقه سوپر جام دیداری محسوب می شود که بین قهرمان لیگ و جام حذفی فصل گذشته انجام می پذیرد و بنابراین ارتباطی با فصل جدید ندارد.

۲_ دستور دبیرکل فدراسیون فوتبال مربوط به صدور یا عدم صدور مجوز ثبت قرارداد که برای اجرا به سازمان لیگ ارسال شده مربوط به فصل جدید است. با توجه به نامه ارسالی دبیر کل جهت عدم مجوز ثبت قراردادها برای باشگاه نفت در تاریخ  ٩۶/۴/٢٧ اجرای آن منوط به شروع رسمی فصل مسابقاتی جدید که از عصر فردا آغاز خواهد شد و بدین ترتیب این موضوع  مربوط به دیدار سوپر جام نبوده است.

۳_ ریاست سازمان لیگ با هماهنگی کامل با دبیرکل، تاییدیه موقت برای بازیکنان جدید نفت و پرسپولیس جهت حضور در دیدار سوپرجام را صادر کردند و فعالیت بازیکنان جدید همه تیمها برای فعالیت در فصل پیش رو (۹۶-۹۷) منوط به دریافت  تاییدیه فدراسیون فوتبال خواهد بود. بر این اساس طرح و انتشار تحلیل هایی که درباره روند ثبت قراردادها از سوی سازمان لیگ جهت بازی سوپرجام مطرح شده عاری از واقعیت است و عجولانه به نظر می رسد. پرواضح است که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نشان داده اند، تبعیضی بین تیم ها قائل نخواهند شد و بین همه تیم ها عدالت و مساوات را رعایت می کنند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال