توضیحات لوئیس سوارز در مورد انتشار عکس جنجالی

لوئیس سوارز از مردم اروگوئه و هواداران اتلتیکو به خاطر ابتلا به ویروس کرونا عذرخواهی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته گذشته بود که اعلام شد لوئیس سوارز به ویروس کرونا مبتلا شده و بازی اروگوئه-برزیل و اتلتیکو-بارسا را از دست داده است.

 تست دوم او نیز مثبت شد تا عملا شانسی برای بازی مقابل تیم سابقش نداشته باشد. اروگوئه با دو گل به برزیل باخت ولی اتلتیکو توانست بدون سوارز بر بارسا پیروز شود.

شنبه شب تصویری از سوارز و چند بازیکن اروگوئه دور آتش و در حال نوشیدن چای منتشر شد و گفته می شود او و هم تیمی هایش همینجا به کرونا مبتلا شده اند.

سوارز در مصاحبه با تلویزیون اروگوئه و در واکنش به این موضوع گفت:« خیلی ها این روزها به ما انتقاد می کنند و من به شخصه عذر می خواهم. گاردمان را پایین گرفتیم و قربانی این ویروس شدیم اما نباید این موضوع را خیلی هم بزرگ کرد. ساعت ۸ شب شنبه(۲۴ آبان) بود و همه هم در فضای باز بودیم ولی ما آنجا کرونا نگرفتیم. تنها سه نفر در حال نوشیدن چای بودیم و برای عکس گرفتن چند ثانیه فاصله اجتماعی را رعایت نکردیم.

یکی از بازیکنان در کلمبیا به کرونا مبتلا شده بود و به ما هم سرایت داد اما در هر صورت اشتباه مان را قبول می کنیم و جریمه ای در نظر گرفته شود را هم پرداخت می کنیم. این درس خوبی برای همه ما بود و البته مردم هم بدانند که هیچکس برابر این ویروس ایمن نیست و بهتر است تمام پروتوکل های ایمنی را رعایت کنند.»

بیشتر بخوانید:

لیونل مسی جایی در اتلتیکومادرید ندارد

کومان: مسی جایی نمی رود، هدف خبرنگار جنجال بود

 

 

تگ ها


تیم ملی اروگوئه اتلتیکو مادرید لوئیس سوارز فوتبال جهان لالیگا فوتبال