توضیحات مدیر یوونتوس در خصوص بیماری ساری

پاول ندود، مدیر ورزشی یوونتوس در مورد احتمال ماندن یا جدایی پائولو دیبالا و بیماری ساری صحبت کرد...

به گزارش مدال، مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس دچار بیماری ذات الریه شده و به جای او پاول ندود در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با پارما شرکت کرده است. پاول ندود در مورد شرایط سرمربی بیانکونری و البته ادامه بازار نقل و انتقالات تابستانی صحبت کرد.

پاول ندود گفت: "دیبالا هرگز برای ما مشکلی نخواهد بود زیرا او بازیکن بزرگی است. مائورتسیو ساری قصد دارد از او به عنوان مهاجم شماره 9 کاذب استفاده کند و من معتقدم او خیلی خوب این نقش را بازی می کند. پائولو دیبالا پیش فصل خوبی داشت.

فعالیت یوونتوس در بازار تابستانی؟ فابیو پاراتیچی تا به حال عملکرد فوق العاده ای انجام داده و معامله های مهمی را نهایی کرده است. پنجره نقل و انتقالات هنوز باز است و باید دید آیا فرصت هایی وجود دارد که بتوانیم از آنها استفاده کنیم یا خیر. ما مجبور به انجام کاری نیستیم. در صورت امکان ممکن است اقداماتی صورت گیرد و در غیر این صورت، همانطور که ​​هستیم باقی خواهیم ماند.

غیبت مائوریتسیو ساری؟ ذات الریه ساری موضوع ساده‌ای نیست. ساری دوست دارد هر روز در زمین تمرین و در دفتر کارش حاضر شود زیرا او یک سرمربی حرفه‌ای و بزرگ است، اما به زمان نیاز دارد تا بهتر شود. بدیهی است که غیبت ساری برای ما مشکلاتی ایجاد می‌کند اما ما پیش از این شرایط را مدیریت کرده ایم."

اخبار مرتبط:

یوونتوس به بارسلونا: بازیکن ما را بخرید

تگ ها


بیماری ساری پاول ندود بیانکونری فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال