توضیحات مربی استقلال درباره مصاحبه جنجالی

در سه جلسه تمرینی گذشته غیر از ۵،۶ بازیکن که در بیش از ۸۰ درصد بازی ها بازی کردند بقیه بازیکنان حاضر در تمرین بازیکنان کمتر بازی کرده بودند و این موضوع بسیار نگران کننده است....

به گزارش "ورزش سه"، صالح مصطفوی مربی تیم استقلال در روزهای اخیری با انجام مصاحبه هایی نسبت به خریدهای این فصل استقلال، انتقاداتی داشت که با واکنش هایی در فضای مجازی همراه شد. اکنون مصطفوی با ارسال پستی در اینستاگرام، نسبت به این مسائل، توضیحاتی را ارائه داده است.

متن پست اینستاگرامی مصطفوی به این شرح است:

«سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی هواداران عزیز استقلال
طی چند روز اخیر مطالبی از بنده منتشر شده که باعث سو برداشت برخی از شما عزیزان شده، لذا ازین طریق توصیحاتی رو خدمتتون عرض می‌کنم.
تیم شما عزیزان استقلال بزرگ شایسته حضور بهترین هاست و در فصلی که گذشت بازیکنان با کیفیتی دراین تیم بازی کردند جهت ترمیم و تقویت تیم در فصل نقل و انتقالات لازم بود در برخی از پست ها به طور حتم بازیکن جذب شود و بازیکنان موجود حفظ شوند، اگر بازیکنی بنا به هر دلیلی از تیم جدا شد جایگزین هم سطح نیز مورد نیاز بوده است، تمامی بازیکنانی که با آنها قرارداد منعقد شده بازیکنان با کیفیت هستند و در تیم های خودشان موفق بوده اند، لیکن اولویت ها به نظر بنده رعایت نشده است. امیدوارم باشگاه در ادامه راه موفق به تامین نیاز های تیم در تمامی پست ها شود.
در مورد شرایط کنونی تیم باید عرض کنم در سه جلسه تمرینی گذشته غیر از ۵،۶ بازیکن که در بیش از ۸۰ درصد بازی ها بازی کردند بقیه بازیکنان حاضر در تمرین بازیکنان کمتر بازی کرده بودند و این موضوع بسیار نگران کننده است. تیم های حریف استقلال در جام باشگاه ها تا بن دندان مسلح هستند و چه از لحاظ تعداد بازیکن با کیفیت و چه از لحاظ امکانات و آرامش در بهترین شرایط پا به میدان خواهند گذاشت ولی این پیراهن مقدس تن هر کسی باشد با تمام توان برای حفظ آبرو اعتبار تاج کبیر آسیا خواهد جنگید.

نکته پایانی اینکه بنده با بزرگان زیادی در این باشگاه خدمت شما عزیزان بوده ام از جمله آقای علیرضا منصوریان فرهاد مجیدی و همچنین جناب استراماچونی و در تمامی این ادوار انگ پیروی کورکورانه ازین بزرگان رو به بنده زده اند ولی بنده شخصیت مستقلی دارم و به تمامی این زحمتکشان و بزرگان احترام گذاشته و می گذارم و در حد توان و مسئولیتم به این بزرگان و باشگاه محبوبم خدمت کرده ام. امیدوارم روزهای تلخی که در دوران حضور بنده برای شما رقم خورده را به روزهای شادتان مثل دو برد در دربی ها و یا پیروزی بزرگ ۵ بر صفر برابر الریان ببخشید و ازین خدمتگزار کوچکتان راضی باشید. به امید سربلندی نام استقلال.»

تگ ها


استقلال تهران صالح مصطفوی