توضیحات مهم مددی درباره جذب و تمدید بازیکنان

مدیرعامل استقلال توضیحاتی را درباره وضعیت بازیکنان این تیم ارائه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص جلسه هیئت مدیره امروز آبی‌های پایتخت عنوان کرد: امروز جلسه هیات مدیره پیرامون لیست تمدیدی‌ها و بازیکنان مد نظر آقای مجیدی بود که در این جلسه بنده به اقدامات و روند نقل و انتقالات باشگاه استقلال توسط کمیته نقل و انتقالات باشگاه اشاره و توضیحات مبسوطی ارائه کردم.


وی تصریح کرد: با تعدادی از بازیکنان تیم که در فهرست تمدیدی‌ها هستند، مذاکره کرده‌ایم و همچنین با بازیکنان ورودی هم رایزنی‌ها و مذاکرات در حال انجام است که به محض نهایی شدن اطلاع رسانی خواهد شد.


وی افزود: سیاست ما در فصل نقل و انتقالات، فعالیت قدرتمند و ساختن یک تیم قوی به دور از هیاهو و جنجال رسانه‌ای است و برای رسیدن به این هدف هم اقدامات خوبی انجام داده‌ایم و هواداران مطمئن باشند که بعد از تعطیلات، به شکلی قدرتمند تمریناتمان را برای بازی با الهلال و رقابت‌های فصل آینده آغاز خواهیم کرد.


مدیرعامل استقلال در پایان افزود: من از هواداران عزیز می‌خواهم تا از توجه به حواشی و لیست‌های متعددی که در فضای مجازی منتشر می‌شوند، خودداری کنند و مطمئن باشند بنده و هیات مدیره محترم در باشگاه استقلال همه تلاش خود را خواهیم کرد تا براساس لیست ارائه شده از سوی سرمربی محترم بتوانیم تیم خوبی را آماده مهیا کنیم.

تگ ها


احمد مددی نقل و انتقالات ۱۴۰۰ استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال