توضیحات وزارت خارجه در مورد حواشی تیم فوتبال دستی

به گزارش مدال به نقل از روابط عمومی وزارت امور خارجه کشورمان در توضیحی که در اختیار ایسنا قرار داده، آورده است: این قضیه مربوط به دو ماه پیش است ......

به گزارش مدال به نقل از روابط عمومی وزارت امور خارجه کشورمان در توضیحی که در اختیار ایسنا قرار داده، آورده است: این قضیه مربوط به دو ماه پیش است. کاروان 26 نفره تیم فوتبال رو میزی (فوتبال دستی) که با هزینه فدراسیون مربوطه برای برگزاری مسابقاتی در هامبورگ حضور داشتند در تماس با سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران مدعی می شوند که با هزینه شخصی به آلمان آمده اند و امکان پرداخت هزینه هتل در چهار روز باقی مانده را ندارند. سرکنسولگری کشورمان به منظور مساعدت به آنها ضمن هماهنگی با مرکز اسلامی جهت اقامت آنها  مساعدت لازم را به عمل می آورد. ضمن آنکه اعضای تیم را به ضیافتی در سفارت دعوت و هدایایی نیز برسم یادبود به ایشان اعطاء می کند.

روابط عمومی وزرات امور خارجه کشورمان با تاکید بر این که کنسولگری ایران در هامبورگ نیز در این مدت از آنها حمایت می کند، در ادامه توضیحات خود افزود: این تیم پس از بازگشت به تهران از یکی از معاونان وزارت خارجه می خواهند که کنسولگری ایران در هامبورگ را به خاطر حمایت هایی که از این تیم داشته تشویق کنند و این بیانگر رضایت کامل آنها از خدماتی بوده که کنسولگری به آنها ارائه کرده است.

 

تگ ها


اخبار روز المپیک