توضیح امام جمعه قلعه‌رییسی درباره برکناری مجیدی

امام جمعه قلعه رئیسی گفت که هدفش از ارسال نامه به وزیرورزش، نشان دادن محرومیت های منطقه خودش بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که انتشار نامه ای از امام جمعه قلعه رئیسی در استان کهگیلویه و بویر احمد درخصوص مسائل باشگاه استقلال حاشیه ساز شد. ایشان در این نامه نوشته بود که استقلال با مدیریت انقلابی و جهادی موفق خواهد شد و این تیم نیاز به یک مربی بزرگ دارد.


حجت الاسلام صلواتی امام جمعه قلعه رئیسی درخصوص انتشار مصاحبه اش پیرامون مسائل باشگاه استقلال گفت: من نامه ای را خطاب به وزیر ورزش و جوانان و همچنین مدیرعامل و هئیت مدیره استقلال نوشته ام. بنده یک سری پیشنهادات شخصی ارائه کردم که متن نامه در صفحه شخصی من موجود است. بنده در خطبه های نماز یا یک مجمع عمومی آن صحبت ها را مطرح نکرده ام.


از آنجایی که فوتبال به عنوان یک جزو لاینفک زندگی مردم شده و بنده نیز با جوانان سر و کار داشته و دغدغه های فوتبالی آنها را می بینم، بنده نیز به عنوان یک روحانی در سطح جامعه نمی توانم نسبت به این مسائل بی تفاوت باشم.


او ادامه داد: من دغدغه های جوانان را می بینم و به عنوان یک فرد مسئول در جامعه تنها صحبت های جوانان را مطرح کردم.


امام جمعه قلعه رئیسی درخصوص درخواستش مبنی بر برکناری فرهاد مجیدی گفت: من اصلا همچین حرفی نزده ام. شبکه های خارج از کشور با شیطنت و طرح این مسائل قصد داشتند جامعه را نسبت به بنده و روحانیت بدبین کنند.


او درمورد واکنش ها و جبهه گیری احتمالی جامعه فوتبال نسبت به دخالت جامعه روحانیت در این حوزه گفت: حرف بنده این است که فوتبال دغدغه بسیاری از جوانان است و در شادی و نشاط جامعه اثرگذار است. خیلی از هواداران استقلال و پرسپولیس با پیروزی یا شکست تیم هایشان خوشحال یا ناراحت می شوند و بصورت روزانه اخبار این دو تیم را دنبال می کنند. فوتبال به عنوان مسائل روز جامعه و خانواده ها تبدیل شده است. بنده دغدغه های جوانان را می بینم. صحبت های من در دفاع از جوانان منطقه ما بود.


او ادامه داد: ما در یک منطقه محروم زندگی می کنیم که امکاناتی نداریم و خبری از ورزشگاه یا سالن ورزشی نیست. هدف من دعوت از مسئولین جهت سرمایه گذاری در اینجا بود که دارای استعدادهای زیادی است که قائم اسلامی خواه بازیکن ماشین سازی یکی از جوانان با استعداد منطقه ماست و هدف من فقط بازتاب مظلومیت منطقه ما بود.


وی در پایان گفت شخص وزیرورزش یا مدیرعامل استقلال پاسخی به نامه او نداده اند.

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی