توضیح باشگاه استقلال درباره شکایت لکیچ به فیفا

باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره پرونده شکایت میلیسیچ لکیچ مربی سابق خود ارائه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در پی شکایت میلیسیچ لکیچ مربی سابق استقلال از این تیم به فدراسیون جهانی فوتبال اخبار رسیده حکایت از بسته شدن پنجره نقل وانتقالات این تیم حکایت داشت. حالا در چنین شرایطی باشگاه استقلال اطلاعیه ای را دراین باره صادر کرده است.


در اطلاعیه باشگاه استقلال آمده است:
«متاسفانه در بدو ورود تیم استقلال به کشور پس از صعود مقتدرانه از گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا حواشی در مورد باشگاه و پرونده میلیسیچ مربی سابق استقلال ایجاد شده است که لازم است توضیحاتی در این خصوص داده شود:
-نامه‌ای که تصویر آن در فضای مجازی آن هم توسط خبرگزاری که در چند وقت اخیر همواره در پی ایجاد حواشی برای این باشگاه بوده است، مربوط به تقریبا یکسال قبل بوده است.


-در این خصوص اختلاف حسابی بین باشگاه و‌ رقم ادعایی مربی سابق استقلال وجود داشت که در نهایت با شکایت ایشان به فیفا مبلغی که ایشان ادعا داشتند اندکی تقلیل یافت و رای اولیه به باشگاه اعلام شد.
-باشگاه استقلال نیز طبق قانون در فرصت معین درخواست صدور رای تفصیلی را به فیفا اعلام کرد که بعد از چندماه رای تفصیلی به باشگاه اعلام شد.


-در این بین، اختلاف حسابی بین باشگاه استقلال و وکیل آقای میلیسیچ بوجود آمد که به موجب آن این وکیل از بازپرداخت مبلغ ۲۰.۰۰۰ یورو اضافه پرداختی که به ایشان انجام شده بود سر باز زدند و باشگاه استقلال نیز به دنبال این است که این مبلغ به عنوان طلب آقای میلیسیچ از طرف وکیل ایشان مورد محاسبه قرار گیرد و پیگیر‌ی‌ها در این خصوص ادامه دارد.»

تگ ها


میلیسیج لکیچ استقلال تهران