توضیح باشگاه بادران در مورد فروش امتیاز

در پی انتشار خبر فروش امتیاز بادران به تیم شمس آذر قزوین در رسانه ها و فضای مجازی قربانیان – مالک باشگاه بادران در این باره توضیحاتی ارایه داد....

به گزارش "ورزش سه"، او در این باره گفت: اصلا و ابدا این اخبار صحت ندارد و باشگاه بادران هنوز تصمیم قطعی در خصوص خداحافظی از مسابقات فوتبال یا خرید امتیاز باشگاهی دیگر را اتخاذ نکرده است. به زودی تصمیم نهایی را اتخاذ و به اطلاع رسانه ها و افکار عمومی خواهیم رساند. ضمن ارج نهادن به مساعی و خدمات تلاش گران عرصه رسانه برخود لازم می دانم از زحمات کلیه خبرنگاران و فعالان این حوزه تقدیر و تشکر کنم. البته خواهش من از دوستان رسانه ای این است که ابتدا در خصوص صحت و سقم برخی اخبار اطلاعات لازم و درست را کسب کرده و سپس نسبت به انتشار آن اقدام کنند. باشگاه بادران هم در این رابطه مثل همیشه پاسخگو خواهد بود.

گفتنی است تیم بادران فصل گذشته یکی از تیم های شرکت کننده در لیگ یک بود و در مسیر صعود به لیگ برتر قرار گرفته بود که در هفته پایانی به دلیل تفاضل گل کمتر از صعود بازماند. این تیم ۶ فصل گذشته را در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور سپری کرده است.

تگ ها


بادران تهران دسته یک