توضیح باشگاه پرسپولیس در مورد حضور تماشاگران در فینال آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا در پاسخ به استعلام باشگاه پرسپولیس اعلام کرد هیچ تماشاگری نمی‌تواند صرفا برای تماشای فینال لیگ قهرمانان آسیا راهی کشور قطر شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، روز گذشته بود که اعلام شد فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و نماینده منطقه شرق با حضور تماشاگران در ورزشگاه برگزار می‌شود.

پس از آنکه اخباری مبنی بر ارائه مجوز برای حضور تماشاگران در فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه جنوب دوحه قطر منتشر شد، هواداران پرسپولیس سوالاتی در مورد چگونگی همراهی تیم داشتند.

سایت باشگاه پرسپولیس در این ارتباط نوشت: «کنفدراسیون فوتبال آسیا در پاسخ به سوالات باشگاه پرسپولیس به صورت شفاهی عنوان کرد هیچ تماشاگری از هیچ نقطه دنیا نمی‌تواند صرفاً برای تماشای فینال لیگ قهرمانان راهی قطر شود و در صورت دریافت ویزا و ورود به این کشور، باید بین یک تا دو هفته در قرنطینه کامل به سر ببرد.

به بیان دیگر، تنها ساکنان کشور قطر و افرادی که تست‌های مربوط به کرونا را با نتیجه منفی پشت سر گذاشته‌اند، آن هم در شرایط خاص مجوز ورود به ورزشگاه را دارند.

با این حال پیگیری مدیریت باشگاه ادامه دارد و همچنان در انتظار ابلاغ کتبی و شرایط و ضوابط ورود تماشاگران به ورزشگاه از سوی مسئولان برگزاری بازی هستیم.

بدیهی است تنها یک کاروان از ایران متشکل از بازیکنان، اعضای کادر فنی و مسئولان مرتبط و طبق ظرفیت اعلامی به قطر سفر خواهد کرد و از لحظه ورود به دوحه، تمام افراد حاضر در این کاروان، تا زمان بازگشت به ایران در یک حباب پزشکی و قرنطینه کامل قرار می‌گیرند.»

بیشتر بخوانید:

آل‌کثیر شانسی برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ندارد

درخواست پرسپولیس برای سفر به قطر ۶ روز قبل از فینال آسیا

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان فوتبال آسیا تیم فوتبال پرسپولیس کنفدراسیون فوتبال آسیا فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال