توضیح باصفا درباره مشت زنی آخر بازی!

هافبک تیم ماشین سازی می گوید هیچ توهینی به بازیکنان نفت مسجدسلیمان نکرده و دروازه بان حریف جو را در بازی دیروز متشنج کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ایمان باصفا، درباره جنجال های آخر بازی ماشین سازی و نفت مسجدسلیمان که به درگیری بازیکنان دو تیم ختم شد، بیان کرد: متاسفانه وقتی سوت پایان بازی خورد و ما بازنده شدیم، همه مان ناراحت بودیم. شرایط ما در جدول رده بندی بسیار حساس بود . اما یکی از بازیکنان آنها که اسمش را نمی آوردم با سوت پایان با فحش های بد و رکیک شروع به تحریک تیم ما کرد. من سمت آن بازیکن رفتم و گفتم که بازی تمام شد و بردید. اگر می خواهید سالم باشید به رختکن بروید. حالا که پیروز شده اید، به رختکن بروید، دیگر این کارها معنی ندارد. آن بازیکن بازهم دست بر نداشت و سینه به سینه شدیم که ناگهام دروازه بان حریف از ته زمین به میانه میدان آمد تا دعوا راه بیندازد.


وی ادامه داد: گلر تیم نفت با آن لباس نارنجی رنگش مدام در ضربات ایستگاهی زیر لب حرف های بد می زد و من و سایر بازیکنان هم کاری با او نداشتیم. مدام به من می گفت تو فلانی و بیسار اما هیچ جوابی ندادم. آخر بازی هم او به سمت من آمد و دوباره فحاشی کرد. حتی شما اگر فیلم بازی را ببینید متوجه می شوید که مربیان و بازیکنان تیم نفت ما را جدا می کنند چون می دانستند دروازه بان شان مقصر است.


هافبک ماشین سازی همچنین گفت:متاسفانه ظاهرا داور بازی به من کارت داده و از بازی بعدی محرومم کرده است. بازی بعدی مان با سپاهان است که مسابقه بسیار حساسی است اما من محروم شدم در حالی که هیچ توهینی نکردم.


باصفا درباره اینکه نفتی ها مدعی شده اند او به گوهری توهین کرده، گفت: هرگز اینطور نبود. من هیچ فحاشی و توهینی نکردم. اگر هم به سینه بازیکن حریف که دوست ندارم نامش را ببرم، رفتم به خاطر فحشی بود که او داد. این بازیکن حتی به مهدی مومنی هم توهین کرد که من به او گفتم مهدی سنش از تو بالاتر است و نباید حرف بد بزنی. از طرف دیگر گلر آنها کاره ای نبود که از ته زمین استارت بزند و به سمت من بیاید.حتی ناظر بازی آقای شمس هم نوشته که دروازه بان نفت بد و بیراه گفته است.


وی افزود: من بازهم می گویم که به خاطر نتیجه بازی عصبی بودم و سفت بازی کردم. من فکر می کنم در جریان یک مسابقه فوتبال نیازی به فحش دادن و این کارها نیست. من عصبی بودم اما هرگز توهینی به کسی نکردم.
باصفا در پایان گفت: اینکه شما بخواهید با فحاشی ناموسی جلو بیایید از اصل ورزشکار بودم و فوتبال دور است. شما وقتی بازی را برده اید دیگر تحریک کردن تیم حریف با فحاشی چه معنی ای می دهد. متاسفانه آنجا چون مسجدسلیمان است و هوادار دارند، می خواهند بگویم باغیرت هستند و دست به این کارها می زنند. شک نکنید تحریک اولیه از طرف بازیکن آنها صورت گرفت وما هرگز شروع کننده ماجرا نبودیم.

بیشتر ببینید:

واکنش سهیل مهدی به اظهارات جواد ششگلانی

کارشناسی داوری ماشین سازی تبریز - نفت مسجد سلیمان

 

 

تگ ها


ماشین سازی تبریز فوتبال ایران ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال