توضیح بنگر در خصوص اتهام تبانی و بازگشت به تمرینات

محسن بنگر که بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس با اتهام کم کاری مواجه شد، اکنون به این مسائل پاسخ داده است ......

محسن بنگر که بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس با اتهام کم کاری مواجه شد، اکنون به این مسائل پاسخ داده است.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، مدافع باتجربه تراکتورسازی که در این فصل راهی تبریز شد تا در با هدایت امیر قلعه نویی در جمع سرخپوشان به بازی بپردازد، هرگز تصور نمی کرد پایان جدال تیمش با پرسپولیس منتهی به اتهامی عجیب علیه او شود.
تراکتورسازی در روزی که اتفاقات بی شماری را بیرون از زمین پشت سر گذاشته بود برابر پرسپولیسی قرار گرفت که با 6 امتیاز اختلاف در صدر جدول حضور داشت و از روحیه بالایی نیز برخوردار بود. اما شاگردان امیر قلعه نویی با چند بازیکن مصدوم و بعد از پشت سر گذاشتن اخبار مربوط به محرومیت و احتمال کسر امتیاز با روحیه ای متزلزل و بدون سه بازیکن تازه به خدمت گرفته در آزادی حضور یافتند. این اتفاقات در کنار هم باعث شد تا پرسپولیس به یکی از آسانترین پیروزی هایش برابر تراکتورسازی دست یابد. اما این پایان ماجرا نبود؛ با سوت داور اتهاماتی متوجه چند بازیکن این تیم شد که در صدر آنها محسن بنگر قرار داشت. مدافع فصل گذشته پرسپولیس که با پشت سر گذاشتن عمل جراحی تازه به ترکیب بازگشته بود در غیاب نفرات این تیم روز سختی برابر مهاجمان حریص پرسپولیس پشت سر گذاشت و در نهایت نیز نتوانست مانع از شکست تیمش شود. بنگر اما در پایان بازی با حکم اخراج از تمرینات و همراهی تیمش مواجه شد تا انگ و اتهام کم کاری و مقصر بودن در این شکست به او وارد شود.
اکنون اما گفته می شود مسئولان باشگاه و کادرفنی این تیم از مدافع باتجربه تیم شان خواسته اند به تمرینات بازگردد. محسن بنگر اما ناراحت از اتفاقات به دنبال این است که ابتدا مشخص شود او باعث شکست تیمش شده و از همه مهمتر در خصوص اتهاماتی که به او وارد شده است پاسخی داده شود. اتهام دردناک کم کاری و بدتر از آن تبانی محسن بنگر را با واکنش همراه کرده تا او در این خصوص بگوید: تبانی؛ این آخرین چیزی بود که در این فوتبال عجیب و غریب به آن متهم شدم. چیزی که مواجهه با آن برای من تجربه ای باورناپذیر است. حالا فکر کنید آدم هایی که مسئولیت استفاده از این کلمه و این اتهام سنگین را نمی دانند از من می خواهند سر تمرین بروم  تا بازهم بتوانند من را بیشتر خرد کنند. فکر کنید بعد از شکست بازی پرسپولیس آن همه حرف و حدیث و به بازی گرفتن افکار عمومی که بنگر مقصر است، قرار باشد ما دوباره چشم در چشم شویم.
مدافع سابق سپاهان و پرسپولیس که در طول این سال ها توانسته عملکرد بی حرف و حدیثی از خود به جا بگذارد و همواره ثابت کرده پیراهنی که بر تن کرده برای او ارزشمند است و این مساله حتی به درگیری او با هواداران سپاهانی انجامید در ادامه این منت آورده: با خودم فکر می کنم خدایا اگر قرار بود فوتبال من به این جا برسد چرا راه دیگری پیش پایم نگذاشتی؟ و بعد فکر می کنم راه کم نبود، من ندیده بودم. حالا هم فکر کنم اوضاع همان طور است. این که من باید خودم را تسلیم قانون کنم تا درباره آینده و اتفاقات تلخ آن چند روز  قانون تصمیم بگیرد.
بنگر اما به نظر می رسد بابت اتهامی که به او وارد شده نمی خواهد کوتاه بیاید تا در روزهای پایان فوتبالش با خاطره ای عجیب و با این اتهام مجبور به خداحافظی نشود. چیزی شبیه عذرخواهی رسمی شاید برای او دلگرم کننده باشد: در نهایت با عذرخواهی از هواداران تراکتورسازی بزرگ باید عرض کنم که تهمت بزرگی به من وارد شده و اگر قرار باشد این حرفهای نادرست بدون رسیدگی و به زعم من عذرخواهی به پایان برسد حق همه ضایع شده، به خصوص حق طرفداران تراکتور سازی که باید از صحت و سقم این ماجرا مطلع شوند. از همین جا برای تیم آرزوی موفقیت بیشتر می کنم و برای فوتبال ایران آرزوی درستی و پاکی؛ این چیزی است که ما را به فوتبال آورد و جوان ها را به این رشته علاقه مند کرد . آنقدر علاقه مند که ما حق نداریم ذره ای در ذهن آنها خدشه ایجاد کنیم.

تگ ها


فوتبال