توضیح رسول پناه درباره توقیف املاک پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معتقد است که بدهی فدراسیون به شستا ربطی به باشگاه پرسپولیس و ساختمان هایش ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از نگرانی هایی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس طی این روزها توقیف املاکی است که بخشی از آنها به نام این دو باشگاه زده شده و مابقی در مالکیت فدراسیونی قرار دارد که بدهی ۲ میلیون یورویی به شستا کار دستش داده و حالا ممکن است تمام املاکش برای بازپرداخت این بدهی توقیف شود.

پس از اینکه رغبتی یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه این موضوع را درست ارزیابی نکرد و اعلام کرد از نظر حقوقی باید این موضوع بررسی شود، حالا رسول پناه نیز در رابطه با این موضوع واکنش نشان داده و در جمع خبرنگاران توضیحات کوتاهی در این خصوص ارائه کرد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره این موضوع گفت:« املاکی که ثبت شده متعلق به باشگاه است. مالکیت ساختمان ها با توجه به پرداختی ها که باشگاه از سال ۱۳۸۴ انجام داده و سندهای مالی اش موجود است، متعلق به پرسپولیس است. در این مدت حداقل نصف ارزش این ساختمان ها پرداخت شده است.»

بدهی فدراسیون به شستا مربوط به پرونده مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی است که حالا دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را هم درگیر خودش کرده است و باید دید چه سرنوشتی در انتظار املاک این دو باشگاه خواهد بود؛ دارایی هایی که برای ورود به بازار بورس اجزا اصلی به شمار می روند.

تگ ها


مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران