توضیح سرمربی خنت در مورد فسخ قرارداد محمدی

قرارداد میلاد محمدی از سوی باشگاه خنت بلژیک فسخ شد و مدافع چپ تیم ملی فوتبال کشورمان در روزهای پیش رو با یک تیم جدید قرارداد خواهد بست...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این قرارداد در حالی از سوی باشگاه بلژیکی فسخ شد که میلاد محمدی در دو فصل گذشته یکی از بازیکنان ثابت و موثر این تیم بود. 

هین واهازبروگ، سرمربی تیم خنت در خصوص فسخ قرارداد میلاد محمدی از سوی باشگاه این چنین توضیح داد:« باید بگویم که قرارداد میلاد محمدی به خاطر احترام به این بازیکن فسخ شد، زیرا باشگاه خنت نمی‌خواست مانع انتقالش شود. میلاد محمدی پیشنهادهای آ.ا.ک یونان و فرانس واروش مجارستان را رد کرده بود. خنت اکنون به میلاد محمدی این آزادی را داد تا بتواند به تیم موردنظرش بپیوندد.»

میلاد محمدی در سال ۲۰۱۹ از تیم احمد گروژنی روسیه از به خنت بلژیک ملحق شد و با توضیحات سرمربی این تیم به نظر می رسد قرارداد این بازیکن در توافق دو طرفه از سوی باشگاه فسخ شد چرا که در غیر اینصورت میلاد محمدی می تواند با شکایت به فیفا از باشگاه بلژیکی غرامت بگیرد. با توضیحات ارایه شده از هین واهازبروگ حال او به عنوان بازیکن آزاد می تواند راهی تیم جدید شود. او در صورتی که بخواهد راهی آ.ا.ک آتن شود با احسان حاج صفی و کریم انصاری فرد همبازی خواهد شد.

تگ ها


فوتبال ایران میلاد محمدی فوتبال