توضیح سرمربی زوریا در مورد تعویض الهیار

ویکتور اسکریپنیک سرمربی تیم زوریا در مصاحبه با سایت رسمی این باشگاه در خصوص تعویض الهیار صیاد منش و هم چنین بازی ندادن به شهاب زاهدی در دیدار با لووف توضیح داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، او به سایت باشگاه این چنین گفته است: «وقتی شما در همان نیمه نخست ۴ گل به حریف می‌زنید تاثیر مثبتی روی روند بازی دارد. ما به حریف احترام گذاشتیم و به جایگاهش در قعر جدول توجهی نکردیم. پیام خوب این بازی این است که مهاجمان‌ زوریا هر ۴ گل را زدند و عامل پیروزی بودند.»

در این بازی الهیار صیاد منش یکی از بهترین های زوریا بود به این خاطر که زننده دو گل از چهار گل تیمش بود اما با آغاز نیمه دوم تعویض شد و شهاب زاهدی هم به بازی گرفته نشد. سرمربی زوریا در این باره هم توضیح داده است:« تعویض‌ها به دلیل سنجش آمادگی بازیکنان بود. به برخی بازیکنان هم استراحت دادیم تا آماده بازی بعدی با دینامو کیف شوند. بیشتر سعی کردیم به بازیکنانی که کمتر در بازی‌های گذشته بازی کردند میدان دهیم.»

با توضیحات سرمربی زوریا مشخص شد او بعد از اینکه خیالش از بابت پیروزی در بازی با لووف راحت شد الهیار را بیرون کشید تا در ادامه بازی با خطر مصدومیت مواجه نشود و از سویی بازی ندادن به شهاب زاهدی هم برای بهره گیری از او در بازی مهم به دینامو کی یف است. 

دینامو کی یف هم اکنون با ۴۰ امتیاز تیم صدرنشین لیگ برتر اوکراین بشمار می رود. زوریا هم با یک بازی کمتر و ۳۲ امتیاز تیم سوم است. پیروزی در این بازی برای زوریا از اهمیت بالایی برخوردار است و به نوعی می توان گفت این بازی برای تیم ویکتور ۶ امتیازی است. شهاب زاهدی که به تازگی از المپیک دونتسک به زوریا پیوسته است تا به این جای کار ۹ بار گل زنی کرده است و دومین گل زن لیگ برتر اوکراین به حساب می آید. او  امیدوار است به روند درخشش خود در بازی با دینامو کی یف که برای تیمش اهمیت بسیار زیادی دارد، ادامه دهد.

تگ ها


الهیار صیادمنش اوکراین زوریا لوهانسک فوتبال