توضیح سهیل مهدی درباره دربی جام حذفی

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید برخورد استقلال و پرسپولیس در جام حذفی اتفاق خوبی است....

به گزارش "ورزش سه"، سهیل مهدی بعد از برگزاری مراسم قرعه کشی رقابت های یک چهارم نهایی جام حذفی و برخورد استقلال و پرسپولیس در این مرحله بیان کرد:‌ ما ۳ دربی در این مرحله داریم. بازی استقلال و پرسپولیس. دربی صنعتی‌ها و دربی لیگ یکی‌ها که هر سه بازی قشنگی است. نمی‌‌توانیم از دیدار گل‌گهر سیرجان و آلومینیوم هم صرف نظر کنیم. ۴ مسابقه خیلی خوب داریم و خوشحالیم جذابیت های جام حذفی خودش را در این مرحله نشان می دهد. قاعدتا هواداران زیادی هم پای گیرنده‌های تلویزیونی می‌نشینند که این موضوع جای خوشحالی دارد.

وی درباره برنامه ریزی مسابقات بعد از پایان رقابت های تیم ملی در بحرین تاکید کرد: هفته‌های پایانی لیگ براساس قرعه کشی جام حذفی که امروز انجام شد پیش می‌رویم. سعی داریم برنامه هفته های آخر را تا جایی که می‌توانیم تقدیم عزیزان و باشگاه‌ها کنیم تا باشگاه ها با آمادگی و برنامه ریزی کامل تکلیف خود را بدانند.  امیدوارم بتوانیم مسابقات را در حداقل زمان ممکن و با کمترین تاخیر به اتمام برسانیم تا بیشترین استراحت را برای فصل آینده به تیم‌ها بدهیم.

سیهل مهدی درباره برگزاری سوپرجام فصل گذشته فوتبال ایران گفت: تاریخ این بازی مشخص شد. ان شالله پرسپولیس بتواند میزبان خوبی برای تراکتور باشد. هر دو جزو باشگاه‌های خوب و پرطرفدار ما هستند و قطعا این اتفاق می افتد. از همین حالا می‌دانم بازی خوبی خواهد شد.

تگ ها


سازمان لیگ برتر سهیل مهدی