توضیح صدری درباره شایعه اسپانسر مشترک

مجید صدری می‌گوید که قرار نیست پرسپولیس و استقلال اسپانسر مشترک داشته باشند....

به گزارش "ورزش سه"، مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به شایعه انتخاب اسپانسر مشترک با یک باشگاه دیگر، گفت: در جلسه‌ مشترکی که با وزیر ورزش و مسئولان باشگاه استقلال داشتیم، قرار شد یکسری راهکارهای اقتصادی که می‌تواند برای هر دو باشگاه در سطح ملی درآمدزا باشد، بین ما و باشگاه استقلال برنامه‌ریزی شود.

سرپرست سرخپوشان با توضیخ این ماجرا عنوان کرد: قطعا با حمایت دکتر سجادی این موضوع می‌تواند اتفاق خوبی برای دو تیم به لحاظ اقتصادی باشد. برخی می‌گویند قرار است از اسپانسر مشترک استفاده شود که باید بگویم این طور نیست. ما فقط در برخی برنامه‌های اقتصادی می‌توانیم یکسری فعالیت‌ها را پیش ببریم.

وی ادامه داد: از سوی دیگر، امور مربوط به مزایده در حال برگزاری است و امکان دارد در این مزایده، شرکتی برنده شود که اسپانسرینگ باشگاه دیگری را برعهده دارد. در این خصوص هیچ منع قانونی نداریم که یک کارگزار نتواند از دو باشگاه حمایت مالی کند. اتفاقا وزیر محترم ورزش و جوانان هم از این موضوع حمایت کردند و همین که ایشان چنین جلسه‌ای را ترتیب دادند، نشان می‌دهد که نظرش روی رشد اقتصادی هر دو باشگاه مثبت است و با اینکه از باشگاه خاصی جانبداری نمی‌کند اما به دنبال راهکاری برای پیشرفت مالی استقلال و پرسپولیس است.

تگ ها


پرسپولیس تهران